پنجشنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۷

خانزاده: رمز موفقیت تیم ملی ایران در روسیه همدلی است

خانزاده: رمز موفقیت تیم ملی ایران در روسیه همدلی است

به گزارش “ورزش تایمز”، در حاشیه تمرین امروز تیم ملی در روسیه محمدرضا خانزاده اظهار داشت: خدا را شکر همه چیز خوب است و شرایط و امکانات کمپی که در آن مستقر هستیم نیز عالی است. انگیزه بچه ها در این روزها خیلی بالا رفته و در این مدت زمان کمی که تا آغاز اولین بازی ما در جام جهانی باقی مانده باید تمرکزمان را روی این بازی ها زیاد کنیم. باید گام اول را در این بازی ها محکم برداریم.

مدافع تیم ملی کشورمان در خصوص اینکه شاید خط دفاعی تیم ملی ایران دچار مشکل باشد گفت: هر کسی می تواند نظر خودش را بدهد و ما هم باید به نظر همه احترام بگذاریم. اما خیلی به این مسائل توجه نمی کنیم تا تمرکزمان از روی بازی ها کم نشود. ما باید این همدلی که در تیم ایجاد شده را حفظ کنیم چرا که اگر قرار باشد در این بازی ها موفقیتی به دست آوریم رمز این موفقیت همدلی است که بین همه اعضای تیم به دست آمده است.

خانزاده در خصوص حریفان تیم ملی ایران در جام جهانی گفت: هر سه تیم از تیم های شناخته شده دنیا هستند. ما با قهرمان اروپا، قهرمان افریقا و قهرمان سابق جهان هم گروه هستیم و این نشان می دهد چه کار سختی در روسیه خواهیم داشت. 

وی در خصوص مشکلات تیم ملی بیان داشت: الان مشکلی نداریم اما مشکلاتی در گذشته بابت کمبود بازیهای تدارکاتی داشتیم. واقعا اگر بازی های تدارکاتی بیشتری داشتیم خیلی خوب بود. اما همین مشکلات و کمبودها باعث شد تا اتحاد و همدلی ما بیشتر شده و در کل این مشکلات ما را قوی تر کرد.

ملی پوش کشورمان در پاسخ به این سئوال که آیا شانسی برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت تیم ملی دارد یا خیر بیان داشت: من تما تلاشم را می کنم تا در بهترین فرم ممکن قرار داشته باشم. اما واقعا الان مهم نیست که من بازی کنم یا بازیکن دیگری. بلکه مهم نتیجه گیری تیم است.  انشاءالله هر کسی بازی کند تیم نتیجه بگیرد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *