دوشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۹

حمایت پیشکسوتان استقلال از هواداران/میزان باید رای مردم باشد

سید کاظم اولیایی در گفتگو با “ورزش تایمز” با اشاره به تجمع مسالمت آمیز هوادارن استقلال مقابل مجلس و مطالبه گری از نمایندگان مردم در خانه ملت اظهار داشت: خوشحالم از این فرهنگ هواداری ما اینقدر به بلوغ رسیده که هواداران می‌توانند با تجمعات مدنی و مسالمت آمیز  اینچنین مطالبه گری کنند. حالا که مطالبه گری هواداران از وزارت ورزش بی پاسخ ماند، آنها به خود حق دادند اعتراض خود را به نزد نمایندگان شان در خانه ملت بردند.

وی اضافه کرد: هواداران و پیشکسوتان استقلال حق دارند نگران شرایط تیم شان باشند. مگر می‌شود در آستانه شروع لیگ تیم اینطور کانون بحران باشد، مدیر و سرمربی نداشته باشد و متولی اصلی این تیم که وزارت ورزش باشد مسئول مستقیم شرایط این تیم است.

اولیایی بیان داشت: وقتی وزارت ورزش به خواسته‌های هواداران استقلال اعتنا نمی‌کند، هواداران عرصه اعتراض خود را به مجلس می‌کشند. من شخصا و همچنین همه پیشکسوتان از این حرکت و تجمع مسالمت آمیز و درخواست مدنی حمایت کرده و پشت هواداران ایستاده‌ایم. 

مدیرعامل پیشین استقلال گفت: یکی از گهر بارترین فرمایشات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی که باید چراغ راه ما باشد، این بود که «میزان رای مردم است». اما امروز می‌بینیم که در مورد استقلال میزان رای مردم نیست. رای مردم را امروز خود مردم در خیابان و مقابل مجلس فریاد کشیدند و صدای آنها آنقدر بلند بود که قابل نشنیدن نباشد. مگر آن که نخواهند این صدا را بشنوند. 

وی در ادامه اظهار داشت: امروز و همزمان با تجمع مردم مقابل مجلس، شرکت پیشکسوتان استقلال یک جلسه فوری با حضور بسیاری از پیشکسوتان برگزار کرد و تصمیماتی اتخاذ کرد که نتیجه آن طی صورتجلسه‌ای به مسئولان ذیصلاح اعلام گردید. 

اولیایی گفت: پیشکسوتان استقلال تصمیم گرفتند خیلی سریع از بین خودشان کمیته فنی با حضور ۱۵ پیشکسوت تشکیل دهند و هیات مدیره بهتر است به این کمیته فنی ماموریت انتخاب سرمربی و بازیکنان مورد نیاز را محول نماید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *