چهارشنبه , ۱۸ تیر ۱۳۹۹

حق بیرانوند است بازیکن سال آسیا شود/روی هیچ یک از دو گل مقصر نبود

نادر باقری در گفتگو با “ورزش تایمز” اظهار داشت: بیرانوند در بازی ایران و عراق همان بازیکنی بود که از او انتظار می رفت و یک ستون در درون دروازه تیم ملی بود.

مربی دروازه‌بانی با سابقه فوتبال ایران بیان داشت: هرچند بیرانوند دو گل مقابل عراق خورد، اما روی هیچ یک از دو گل مقصر نبود. به خصوص روی گل دوم که خیلی‌ها می گفتند تقصیر دارد.

وی اضافه کرد: در صحنه گل دوم نادری باید توپ را دفع می‌کرد و اشتباه او هر دروازه‌بانی را غافلگیر می‌کرد. ضمن این که مدافعان خودمان دید دروازه‌بان را هم کور کرده بودند و برای همین بود که او قدری دیر واکنش نشان داد و آن توپ گل شد.

باقری تصریح کرد: عراقی‌ها چند بار پیش از زدن گل دوم شان روی ارسال از کناره‌ها به خصوص روی ضربات شروع مجدد خطرناک نشان دادند و آلارم‌های لازم را به خط دفاعی ایران دادند که می‌توانند به این ترتیب گل بزنند. اما مدافعان ما متوجه این آلارم‌ها نشدند و در آخرین لحظه تسلیم شدند.

مربی پیشین پرسپولیس در خصوص احتمال انتخاب بیرانوند به عنوان مرد سال آسیا خاطرنشان ساخت: به عنوان یک  ایرانی آرزو می‌کنم این اتفاق بیفتد و به عنوان یک کارشناس تاکید می‌کنم حق بیرانوند است که به این افتخار برسد. او بی تردید بهترین دروازه‌بان حال حاضر آسیا و یکی از بهترین فوتبالیست‌های این قاره  می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *