دوشنبه , ۲۲ مهر ۱۳۹۸

حق اشتباه نداشتیم/ سطح مسابقات فوتسال آسیا بسیار بالا است

به گزارش “ورزش تایمز”، خوزه مندز عصر امروز سه شنبه بعداز شکست تیمش در یک بازی نزدیک برابر افغانستان در نشست خبری گفت: بازی خوبی بود و می‌دانستم که کارمان سخت است.

وی با بیان اینکه در این مسابقات مهم حق اشتباه نداریم، افزود: برخی از بازیکنان من کم تجربه بودند و حتی برخی دیگر نیز تاکنون سابقه سوار شدن به هواپیما را نداشتند. ما مشکلات زیادی داشتیم ولی بازیکنانم با این مشکلات جنگیدند.

وی با اشاره به اینکه در مجموع بازی و به خصوص در نیمه دوم بهتر از تیم حریف بودیم، ادامه داد: ما در نیمه اول چند اشتباه کوچک داشتیم و گل خوردیم. در نیمه دوم نتوانستیم جبران مافات کنیم. می‌توانستیم به مرحله بعدی صعود کنیم اما شکست خوردیم.

سرمربی تایلند ادامه داد: حذف شدیم و به همین دلیل خیلی ناراحت هستیم. باید در آینده بیشتر تلاش کنیم تا موفق شویم. سطح مسابقات فوتسال آسیا در این دوره بسیار بالا است و تیم‌های خوبی به مرحله حذفی صعود کرده بودند.

مسابقات فوتسال زیر ۲۰ سال قهرمانی آسیا با حضور تیم‌های جمهوری اسلامی ایران، افغانستان، هنگ کنگ، تایلند، لبنان، جمهوری قرقیزستان، ژاپن، ویتنام، تاجیکستان، عراق، اندونزی و چین تایپه از ۲۴ خرداد تا اول تیر در ۴ گروه ۳ تیمی در سالن شهید پور شریفی تبریز برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *