شنبه , ۹ اسفند ۱۳۹۹

حضور کم تعداد تراکتوری‌ها در ورزشگاه/ شعار جالب هواداران در تبریز


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم‌های تراکتورسازی و فولاد خوزستان از ساعت ۱۴ امروز چهارشنبه در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به میزبانی ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان به تساوی بدون گل رضایت دادند.

کمتر از ۵ هزار نفر از این دیدار دیدن می کردند، البته این تعداد اندک هواداران نیز باعث نشده بود تا جو ورزشگاه یادگار امام تبریز آرام باشد. این هواداران به صورت کاملا پرشوری تراکتور و بازیکنان این تیم را تشویق کردند.

بازی زیبای تیم تراکتورسازی اندک هواداران حاضر در استادیوم را به وجد آورده بود و البته آنها بعد از خوردن گل اول توسط تراکتور به شدت بازیکنان جوان تیمشان را تشویق کردند و شعار معروف عیبی یوخ را سر دادند. این شعار جالب هواداران در تبریز باعث شد تا بازیکنان تراکتور بازهم حملات خود را ادامه دهند و گل تساوی را به ثمر برسانند.

کار قضاوت این دیدار برعهده اشکان خورشیدی بود. او در دو نیمه این بازی به هیچ‌کدام از بازیکنان دو تیم کارت زرد یا قرمز نشان نداد.

گل تماشایی حردانی برای فولاد را مهدی‌زاده در دقیقه ۷۴ پاسخ داد تا تراکتور به گل تساوی برسد.

حامد لک، دروازه ‌بان ملی ‌پوش فولاد بعد از یک بازی محرومیت مجددا به ترکیب فولاد برگشته بود و مقابل تیم سابق خود تراکتورسازی بازی کرد، وی با بازیکنان تراکتور خوش و بش کرد.

یکی از نکات جالب توجه این بازی این بود که با اینکه در لیست قبل بازی محمد ایران پوریان به عنوان کاپیتان اعلام شده بود، بازوبند کاپیتانی را محمد ابراهیمی بسته بود.

هواداران تراکتورسازی مهدی شریفی را با شعار «مهدی امپراتور» تشویق کردند، شریفی امروز آخرین بازی خود را برای تراکتور انجام داد.

اعتراض شدید یحیی گل محمدی بعد از عدم اعلام خطا از سوی داور بر روی محمد رضا آزادی یکی دیگر از حواشی بازی امروز بود.

البته هواداران تراکتورسازی نیز در چند لحظه به قضاوت اشکان خورشیدی اعتراض کردند.

مهدی کیانی، کاپیتان تراکتورسازی تنها بازیکن محروم این مسابقه بود که توسط هواداران تراکتورسازی به شدت تشویق شد. هواداران تراکتور خواستار بخشش مهدی کیانی بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *