سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

حضور دو بازیکن سابق استقلال در ورزشگاه/ رفتار عجیب مربی آبی پوشان

حضور دو بازیکن سابق استقلال در ورزشگاه/ رفتار عجیب مربی آبی پوشان

به گزارش “ورزش تایمز”، دیدار برگشت دو تیم استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان از مرحله حذفی لیگ قهرمانان از ساعات ۲۰:۴۵ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. حاشیه های قبل از این دیدار را در زیر خواهید خواند:

* امیرحسین صادقی و میلاد میداوودی دو بازیکن سابق استقلال به ورزشگاه آمدند تا شاهد دیدار حساس استقلال و ذوب باشند. این دو بازیکن سابق آبی پوشان تأکید داشتند که آبی پوشان می توانند با ارائه یک بازی خوب پیروز این دیدار بوده و به دور بعد لیگ قهرمانان صعود کنند.

* هنگام ورود بازیکنان ذوب آهن به زمین، هواداران استقلال به شدت علیه آنها شعار داده و توهین هایی هم به آنها داشتند. 

* عده ای از هواداران استقلال در بیرون از ورزشگاه علیه امیر قلعه نویی سرمربی پیشین استقلال شعار دادند.

* جری ساناک مربی استقلال که برای بازی در زمین وارد چمن شده بود، به سمت هواداران رفت و از آنها خواست تشویق ایسلندی انجام دهند. در کنار هواداران در این تشویق سهیم شد و همین مسئله باعث شد که به شدت از سوی هواداران مورد تشویق قرار بگیرد.

* هواداری که در فینال جام حذفی یکی از چشم های خود را به خاطر پرتاب سنگ از دست داده بود، به همراه مدیرعامل باشگاه استقلال به ورزشگاه آمد تا بازی را از نزدیک تماشا کند. هواداران وقتی او را دیدند به سمتش رفتند و به او دلداری دادند.

* سیدمهدی رحمتی به همراه دیگر بازیکنان که برای گرم کردن وارد زمین چمن شده بودند به شدت از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *