چهارشنبه , ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

حسرت مهاجم استقلال به هفته سیزدهم کشیده شد


به گزارش “ورزش تایمز”، آخرین باری که سجاد شهباززاده موفق شد توپ را از خط دروازه عبور داده و گلی به نام خود ثبت کند به ۲۱ اردیبهشت باز می‌گردد تا از آخرین گل این مهاجم که مهم ترین گل او هم بود چیزی در حدود شش ماه گذشته باشد. گلی که منجر به قهرمانی تیم نفت در جام حذفی و کسب یک سهمیه آسیایی برای این تیم شد. سهمیه‌ای که البته از بین رفت و دیگر وجود ندارد.

مهاجم باتجربه آبی پوشان که پیوستنش به این تیم با نظرات متفاوت و ضد و نقیضی همراه بود و موافقان و مخالفان زیادی داشت، بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل کاملا ناموفق به تیم سابق خود پیوسته بود تا به نوعی احیا شود. اتفاقی که تاکنون میسر نشده است.

با گذشت ۱۲ هفته از رقابت‌های لیگ برتر، مردی که روزگاری مهاجم اول استقلال و قبل از آن سایپا بود و سالها در کورس آقای گلی لیگ برتر قرار داشت، هنوز موفق به گلزنی نشده است. شهباززاده در حالی مقابل سیاه جامگان هم در گل زدن ناکام ماند که شفر شانس حضور در ترکیب ثابت تیمش را به او داده بود و در این بازی موقعیت‌های خوبی نصیب وی شد. اما وی مثل همه موقعیت‌هایی که در این فصل از دست داده بود، موقعیت‌های به دست آمده در این بازی را هم از دست داد.

گرچه شهباززاده چند بازی از بازی های استقلال در نیم فصل اول را به دلیل آسیب دیدگی از دست داد، اما با این وجود او به اندازه کافی برای گل زدن در این فصل فرصت داشته است. فرصت‌هایی که آنها را یکی بعد از دیگری از دست داده است. حالا حسرت گل زدن برای مهاجم اول آبی پوشان از مرز ۱۲ هفته عبور کرد و در بهترین حالت او می‌تواند در هفته سیزدهم اولین گلش را برای این تیم بزند.

آبی پوشان در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر مقابل سیاه جامگان به میدان رفتند که این دیدار با مساوی بدون گل به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *