چهارشنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۷

حرمت قلعه‌نویی باید حفظ شود/ درگیری‌های بازی رفت به تهران کشید!

حرمت قلعه‌نویی باید حفظ شود/ درگیری‌های بازی رفت به تهران کشید!

به گزارش “ورزش تایمز” وریا غفوری پس از پیروزی ۳ بر یک تیمش  برابر ذوب آهن اصفهان گفت: فکر می کنم سالها بود ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران این گونه مقابل هم قرار نگرفته بودند. هر دو تیم عطش پیروزی داشتند و با توجه به شکست ما در دور رفت باید بازی را با پیروزی به پایان می رساندیم و همین مسئله باعث شد استرس پیروزی نه تنها در ما بلکه به سکوها هم کشیده شود. البته از هواداران ممنون هستم که از شروع تا پایان بازی ما را حمایت کردند و ما با تشویق های آنها انرژی گرفته و به پیروزی دست پیدا کرده.

وی در خصوص درگیری های فیزیکی که بین بازیکنان دو تیم بوجود آمده بود گفت: با توجه به اینکه شدت برخوردها در بازی رفت هم زیاد بود این مسئله به بازی برگشت هم کشیده شد و دیدید که دو تیم با قدرت مقابل یکدیگر قرار گرفتند البته قضاوت ضعیف داور عمانی هم بی تاثیر نبود وباعث درگیری های زیادی شد اما خوشحالم که توانستیم بازی را با موفقیت به پایان رسانده و به دور بعد لیگ قهرمانان صعود کنیم.

مدافع استقلال در خصوص بی احترامی برخی هواداران به امیر قلعه نویی گفت: من چون در کوران بازی بودم چیزی را متوجه نشدم اما معتقدم قلعه نویی بزرگی است، سالها برای استقلال هم بازی و هم مربیگری کرده پس باید حرمت او حفظ شود و کسی به او بی احترامی نکند.

غفوری در پایان گفت: خوشحالم که توانستیم در آخرین بازی دل هواداران را شاد کرده و یک پیروزی تاریخی و دلچسب را بدست آوریم و امیدوارم استقلال بتواند در فصل آینده این روند خود را حفظ کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *