جمعه , ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

حرف‌های انصاریفرد تصورات شخصی‌اش است/ زمان معرفی مدیرعامل جدید

به گزارش “ورزش تایمز”، باشگاه پرسپولیس این روزها بحران های عجیبی را پشت سر می گذارد که به خاطر استعفای یکباره محمد حسن انصاری فرد از مدیریت این باشگاه ایجاد شد.

انصاری فرد که هفتم شهریور جانشین ایرج عرب مدیرعامل پیشین پرسپولیس شده بود، شامگاه ۲۰ اسفندماه از سمت خود کناره گیری کرد آنهم در شرایطی که باشگاه پرسپولیس ملزم به تهیه ۲۰ میلیارد تومان برای  پرداخت بدهی به کادر مربیان و بازیکنانش از جمله یک بازیکن کروات بود که حتی به خاطر آن احکام سنگینی هم گرفته بود.

با این شرایط انصاری فرد با اعلام حمایت از حسین قدوسی که از مدیریت روابط عمومی باشگاه کنار گذاشته شده بود، از سمتش استعفا داد اما صحبت هایی که بعد از اعلام تصمیمش مطرح کرد نشان داد که میان او و دیگر اعضای هیات مدیره باشگاه شکافی وجود داشت که بی تاثیرش در استعفایش نبود.

انصاری فرد در بخشی از صحبت های خود، اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را محکوم به چشمداشت به صندلی‌اش کرده در حالیکه علی رغبتی می گوید اینگونه صحبت ها تصورات شخصی و البته نادرست او است.

این عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار مهرگفت: دقیقا نمی دانم مبنا و دلیل صحبت هایی که آقای انصاری فرد پس از استعفا مطرح کرده، چیست؛ معنی آن را متوجه نمی‌شوم چرا که اصلا در واقعیت با آن مواجه نبودیم.

وی با طرح این پرسش که «حکم مدیریت آقای انصاری فرد را چه کسی صادر کرد؟»، ادامه داد: مگر می شود ما به عنوان اعضای هیات مدیره پرسپولیس یا وزیر ورزش برای مدیریت فردی حکم بزنیم بعد خودمان در تلاش برای گرفتن صندلی مدیریت او باشیم؟ این موضوع اصلا منطقی نیست. صحبت هایی که در این زمینه مطرح شده، تصورات شخصی و نادرست خودِ آقای انصاری فرد است.

رغبتی همچنین در مورد بدهی سنگینی که باشگاه پرسپولیس باید برای پرداخت به کادر مربیان و بازیکنان تامین کند نیز تصریح کرد: البته باید مبالغی پرداخت شود اما برای همه بازیکنان و مربیان حکم بدهی را ندارد. بعضا بازیکنان قراردادی با ما دارند اما هنوز قراردادشان تمام نشده که به آنها بدهکار باشیم ولی باید پرداختی به آنها داشته باشیم.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: فعلا هم با وجود شرایطی که به خاطر کنار رفتن مدیرعامل ایجاد شده، دغدغه اصلی باشگاه تامین منابع مالی لازم برای پرداختی هاست. تمرکز سرپرست باشگاه و اعضای هیات مدیره روی این موضوع است تا از آن به سلامت عبور کنیم. بعد به فکر دیگر مشکلات پرسپولیس و حل و فصل آنها خواهیم بود.

رغبتی در مورد اینکه «برای تعیین مدیرعامل جدید چه زمانی اقدام می شود؟» نیز گفت: فعلا که مهدی رسول پناه سرپرستی باشگاه را بر عهده دارد. تا بعد از ایام نوروز هم برنامه ای برای تغییرات جدید نداریم. بعد از آغاز روزهای کاری سال جدید و فارغ شدن از موضوعات مالی در این زمینه تصمیم گیری می شود.

«وزارت ورزش در صدور حکم های شبانه و غیرمنتظره پیشینه دارد. احتمال ندارد در همین تعطیلات پیش رو وبه صورت غیرقابل پیشینی برای مدیریت پرسپولیس تعیین تکلیف شود؟»، رغبتی در پاسخ به این پرسش پایانی “ورزش تایمز” گفت: نه؛ اصلا اقدام غیرقابل پیش بینی نداریم. بعد از تعطیلات نوروز در مورد مدیریت جدید تصمیم گیری می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *