شنبه , ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

جوایز سه بازیکن برتر تیم فوتبال سپاهان اهدا شد

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، همزمانی دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و شاهین شهرداری بوشهر در هفته اول از رقابتهای لیگ نوزدهم  با برنامه برترین‌های لیگ برتر فصل گذشته باعث شد که مهدی کیانی، کی روس استنلی و پیام نیازمند سه بازیکن سپاهان نتوانند در آن مراسم حضور پیدا کنند.

امروز این سه بازیکن طلایی پوش سپاهان به دعوت مدیران این باشگاه در دفتر مسعود تابش مدیرعامل باشگاه حاضر شدند و یادمان‌های سازمان لیگ و هدایایی در نظر گرفته شده از سوی باشگاه سپاهان را دریافت کردند.

در این دیدار، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل باشگاه سپاهان، ضمن تبریک به این سه بازیکن به دلیل انتخاب به عنوان برترین های لیگ هجدهم، بر حفظ انسجام تیمی و پرهیز از هرگونه حاشیه ای تأکید کردند و از آنان و دیگر بازیکنان خواستند برای کسب موفقیت در سه جام پیش رو تلاش کنند.

در ادامه مهدی کیانی، کاپیتان تیم سپاهان ضمن تشکر ازحمایت مدیران باشگاه، در رابطه با شرایط تیم اظهار کرد: خوشبختانه در این فصل با حمایتهای همه جانبه شرکت فولاد مبارکه اصفهان، هیأت مدیره،  مدیر عامل و دست اندرکاران باشگاه سپاهان، بازیکنان خوبی به خدمت گرفته شدند که امید است با تدابیر سرمربی و کادر فنی و همت و غیرت بازیکنان و همچون گذشته حمایت هواداران طلایی دل، در سه جام لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا به موفقیت برسیم.

در مراسم برترین های لیگ هجدهم، مهدی کیانی کاپیتان سپاهان به عنوان برترین هافبک، کی روس استنلی به عنوان آقای گل و پیام نیازمند به عنوان برترین بازیکن اخلاق انتخاب شده بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *