جمعه , ۴ مهر ۱۳۹۹

جریمه نقدی علی دایی، بهزاد غلامپور و مربی پرسپولیس


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال ایران، دیدار دو تیم پدیده خراسان و نفت تهران برگزار و از سوی مجتبی سرآسیابی، سرپرست تیم پدیده خراسان تخلفاتی مبنی بر بی احترامی و استفاده از الفاظ نامناسب نسبت به داور چهارم که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود در مسابقات رسمی محروم است و باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

دیدار تیم های سایپا تهران و سیاه جامگان برگزار شد و از سوی کیوان امرایی، بازیکن تیم سیاه جامگان تخلفاتی مبنی بر توهین وایجاد درگیری با بازیکن حریف که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

بر همین اساس علی قلی زاده، بازیکن تیم سایپا تهران نیز به دلیل توهین و ایجاد درگیری با بازیکن حریف که منجر به اخراجش شد، یک جلسه از همراهی تیم و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

بهزاد غلامپور، مربی تیم سایپا نیز به دلیل توهین وایجاد درگیری با بازیکن حریف که منجر به اخراجش شد، باید ۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

علی دایی، سرمربی تیم سایپا به خاطر اعتراض مکرر به تصمیمات داور و کوبیدن بطری آب که منجر به اخراجش شد به پرداخت جریمه نقدی ۱۰۰ میلیون ریال محکوم شد.

تیم سیاه جامگان نیز به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری و اخراجی باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

در دیدار تیمهای پارس جم جنوبی و پرسپولیس تهران از سوی امید سینک، بازیکن تیم پارس جنوبی جم تخلفاتی مبنی بر اعتراض به تصمیمات داوری که منجر به کارت زرد شد، به تذکر کتبی محکوم شد.

تیم پرسپولیس تهران به خاطر توهین تماشاگرانش به داور و پرتاب اشیاء به ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین پانادیچ، مربی تیم پرسپولیس بخاطرعدم تمکین از دستورات داوری، درگیری فیزیکی با نماینده فدراسیون و تحریک تماشاگران به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *