چهارشنبه , ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

جای وریا در تیم ملی خالی بود/ بعضی لژیونرها در حد تیم ملی نبودند

جای وریا در تیم ملی خالی بود/ بعضی لژیونرها در حد تیم ملی نبودند

به گزارش “ورزش تایمز”، شکست تیم ملی در دیدار تدارکاتی مقابل ترکیه تن به شکست دو بر یک داد. اما شکست یک طرف و بازی نه چندان قابل توجه تیم ملی هم یک طرف. کیفیت پایین بازی ملی پوشان در این دیدار تدارکاتی واکنش کارشناسان فوتبال را در پی داشت. در همین رابطه محمد مومنی به “ورزش تایمز” گفت: کیفیت بازی ملی پوشان خیلی پایین بود و تنها توجیهی که برای این منظور می‌توان آورد این است که فشار بدنی روی بازیکنان زیاد بوده و بدنها هنوز رها نشده است.

وی افزود: انصافا جای وریا غفوری در این بازی حسابی خالی بود و جای خالی او کاملا به چشم می‌آمد. بازیکنی که جای وریا بازی کرد به هیچ وجه کیفیت لازم را نداشت و اختلاف فنی او با غفوری خیلی زیاد بود. برخی‌ها در این تیم هستند که فقط نام لژیونر را یدک می کشند. از بازیکنی لژیونر است انتظار می‌رود خیلی تاثیر گذار باشد. اما با کمی اغراق باید بگویم بعضی از این لژیونرها یک ریال هم نمی‌ارزند.

مومنی گفت: شما این را در نظر بگیریئ که تیم ما کامل بود اما تیم ترکیه نصفه و نیمه بود و خیلی از بازیکنانش را در اختیار نداشت. ما فرض را بر این بگیریم که این ترکیه، مراکش در جام جهانی بود و این نتیجه در جام جهانی به دست می‌آمد. حالا باید بگوییم خوب بازی کردیم و باختیم؟ باید بگوییم موقعیت گل داشتیم؟ موقیتی که به گل ختم نشود فایده ندارد.

پیشکسوت تیم استقلال در خصوص بحث اخیر پیش آمده در خصوص سفر مدیرعامل این تیم به ترکیه برای مذاکره با تیام گفت: در این که تیام بازیکن بزرگی است و باشگاه باید تلاش خود را برای حفظ او به خرج دهد شکی نیست. اما من هم با آن دسته از آقایانی که مخالف رفتن مدیرعامل به ترکیه بودند موافق هستم. آقای افتخاری نباید خودش شخصا به ترکیه می‌رفت. باید نماینده یا نماینده‌هایی به ترکیه می‌فرستاد و خودش مذاکرات را از راه دور کنترل می‌کرد.

مهاجم پیشین آبی پوشان تاکید کرد: تیام بزرگ است اما استقلال از تیام بزرگ تر است. بازیکنانی بزرگتر از تیام در گذشته برای استقلال بازی کردند و بازیکنانی بزرگتر از او هم به این تیم خواهند آمد. مدیرعامل با این کارش ارزش باشگاه بزرگ استقلال را کم کرد. هرچند به اعتقاد من چون ایشان خیلی فوتبالی نیستند چنین تصمیمی گرفتند. کار آقای افتخاری دور از دیپلماسی ورزشی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *