یکشنبه , ۳ اسفند ۱۳۹۹

تیم ملی فوتسال با بازیکنان بی‌تجربه بین‌المللی مقابل ازبکستان

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،  سید محمد ناظم الشریعه در خصوص شرایط تیم ملی فوتسال ایران پس از ورود به ازبکستان برای بازی با تیم ملی این کشور گفت: روز گذشته به همراه تیم ملی فوتبال با یک پرواز چارتر به ازبکستان آمدیم. ‌شب گذشته نیز از ساعت ۲۰:۴۰ به وقت محلی وارد هتل محل اقامت خود شده و برای اینکه بازیکنان به شرایط سالن مسابقه عادت کنند، سریعاً به تمرین رفتیم. ضمن اینکه ‌قبل از اعزام به تمرین و سالن تمرین از همه تست کرونا گرفته شد، به طور کلی همه پروتکل های بهداشتی اینجا رعایت می‌شود.

سرمربی تیم ملی فوتسال ادامه داد: حدود ۴۵ دقیقه تمرین مفید داشتیم، خوشبختانه شرایط بازیکنان خوب است.  ازبکستان از تیم های برتر در فوتسال آسیا است. در تیم ما نیز پنج، شِش بازیکن برای نخستین بار است که از کشور خارج می‌شوند و تجربه بازی خارج از خانه را ندارند. این اردو و دو بازی پیش‌رو تجربه خیلی خوبی می‌تواند برای بازیکنان جدید باشد. با اینکه کمبود وقت برای تمرین داشتیم اما روز به روز شرایط بهتر خواهد شد.

سرمربی تیم ملی فوتسال در پایان گفت: ‌ساعت ۱۲ به وقت محلی جلسه فنی برای بازیکنان خواهیم داشت و در نهایت ساعت ۱۵:۱۰ به وقت محلی هم هتل را به سمت سالن مسابقه ترک خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *