یکشنبه , ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

تیم ملی در «پیچ تاریخی» قرار دارد/ ندادن میزبانی ظلم به ایران بود

به گزارش “ورزش تایمز”، شهاب الدین عزیزی خادم که عصر امروز چهارشنبه در نخستین تمرین تیم ملی فوتبال قبل از سفر به بحرین حضور پیدا کرده بود با ابراز امیدواری از این که تیم ملی بتواند از مرحله مقدماتی صعود کند گفت: از تمام ظرفیت ها و امکاناتی که داشتیم استفاده کردیم و آنچه که سرمربی تیم ملی خواسته بود را فراهم کردیم تا ملی پوشان بتوانند در فضایی آرام کار کنند.

وی با بیان این که تیم ملی روز پنجشنبه راهی کیش خواهد شد گفت: بعد از اردوی کیش تیم ملی به بحرین می رود تا آماده چهار بازی حساس و سرنوشت ساز شود. تیم ملی در یک پیچ تاریخی قرار دارد که امیدوارم با توجه به انگیزه و شور و نشاطی که در بین ملی پوشان وجود دارد بتوانیم با لطف خدا با دست پر از بحرین برگردند و ۸۰ میلیون ایرانی را خوشحال کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: از تمامی افرادی که به تیم ملی کمک کردند تشکر می کنم. امیدوارم با تشریک مساعی به تیم ملی کمک کنیم چرا که در یک برهه سرنوشت ساز قرار داریم و همه باید در خدمت تیم ملی باشند تا با دست پر از این رویداد برگردد.

وی با اشاره به میزبانی از تیم ملی فوتبال ایران در بحرین گفت: ندادن میزبانی به فوتبال ایران ظلم بزرگی بود. با این حال امیدوارم ملی پوشان یکدل و یکصدا تلاش کنند تا با استفاده از همه ظرفیت هایی که وجود دارد به مرحله بعد صعود کنیم و باعث خوشحالی مردم شویم.

عزیزی خادم با اشاره به حضور کریم باقری در کادر فنی تیم ملی گفت: ایشان قابلیت های زیادی دارد. کریم باقری می تواند به عنوان مدیر تیم ملی فعالیت کند چون باتجربه و کاربلد است. فضای همدلی در تیم ملی وجود دارد و هم یکصدا و یکدل به فکر موفقیت این تیم هستند.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: از رسانه ها و همه کسانی که برای کمک به تیم ملی قدم برمی دارند تشکر می کنم و امیدوارم بتوانیم نشاط را به جامعه بیارویم. در این شرایط سخت اقتصادی فوتبال دلخوشی مردم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *