چهارشنبه , ۲۲ خرداد ۱۳۹۸

تیم فوتبال نساجی آماده بازی بزرگ هفته است

به گزارش خبرنگارمهر، “مجید جلالی ” ظهر پنجشنبه و درآستانه بازی حساس تیمش برابر سپاهان درجمع خبرنگاران افزود: تیم ما در طول هفته گذشته تمرینات خوب ومنظمی داشته و بازیکنان ما از نظر شرایط روحی وروانی حتی بهتر از هفته‌های گذشته آماده بازی برابر سپاهان هستند.

وی اضافه کرد، که برای بازی برابر سپاهان خوشبختانه بازیکن مصدوم نداریم البته بعضی از بازیکنان آسیب‌دیده تیم تقریباً به مرزآمادگی رسیدند، اما ” محمدمهدی نظری” را به علت چهاراخطاره ومحرومیت دراین بازی دراختیار نداریم.

مشکلات بیان شود، تیم خواهد پاشید

سرمربی تیم نساجی مازندران در خصوص استعفایش که پس ازبازی برابر سایپا در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود، پاسخ داد: بله درست است آن موقع تلفنم خاموش بود چون خیلی عصبانی بودم و سر تمرین هم نرفته بودم.

جلالی ادامه داد، که بازیکنان تیم نیز به من گفتند با این وضعیت، شرایط ما چگونه خواهد بود،؟ که به آنها گفتم وضعیت به این شکل است، هر کس می‌خواهد برود و هر کس هم می‌خواهد بماند. بازیکنان هم ماندند ولی من عملاً می‌دیدم که سر تمرین تیم شادابی لازم را ندارند.

وی افزود: البته من در تمرین روزبعد بازی با سایپا حضور پیدا نکردم و با آقای حدادیان و صنیعی‌فر مالکان باشگاه نساجی و حسین زادگان استاندارمازندران صحبت کردم که درنهایت استانداربه من گفت که الان درگیر سیل استان هستیم و من هم گفتم چشم و دیگر پیگیر نشدم.

سرمربی تیم نساجی مازندران با بیان اینکه مطرح شدن این نوع صبحت ها بیشتر از طرف کسانی است که تیم را دوست ندارند و می‌خواهند تیم به حاشیه برود وموضوع استعفای من یا دیگر اعضای باشگاه را مطرح می‌کنند، گفت: تمام هدف من این هست که فضا را آرام کنم و یکسری شایعاتی را که مطرح می‌کنند، در واقع درست نیست.

جلالی درعین حال تصریح کرد، البته یکسری چیزهایی هست، که مشکلات را ریز نمی‌کنیم بخاطراینکه اگر این کار را انجام دهیم اساس کار به هم می‌ریزد.
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران درخصوص بیان مشکلات این تیم نیز گفت، که من الان نزدیک سه ماه است که دراین تیم حضور دارم و از ۱۵ روزقبل مشکلات جدی تر پیش آمد.
جلالی گفت، که در ۲.۵ ماه گذشته فقط چهار جلسه با مسئولان داشتیم وشرایط ومشکلات بازیکنان را به آنها گفتم.

وی افزود: واقعاً نمی‌شود و نمی‌توانم به عنوان مسئول کادرفنی تیم، با بازیکنی که از خوابگاه بیرونش کرده‌اند، تمرین کنم. آنالیز تیم طلبکار است و فیلم بازی‌ها را در اختیار ما نمی‌گذارد. خشکشویی طلبکار است و لباس تیم را نمی‌دهد ودهها مشکلات دیگر که دراین تیم زیاد است و متأسفانه وجود دارد.

نگذارید من همه چیز را بگویم

سرمربی تیم نساجی مازندران با بیان این نکته از من نخواهد که همه چیز را از مشکلات تیم بگویم چرا که اگر بخواهم بگویم هزار مشکل هست، گفت: البته باید قبول کنیم که مشکلات مشابه در تیم نساجی دراستقلال خوزستان و سپیدرود هم وجود دارد، اما ما می‌خواهیم که یک تیم آرام وبدون حاشیه باشد و مشکلات وحاشیه ها در این تیم دیده نشود.

جلالی یادآورشد، که به عنوان یک مربی با تجربه در فوتبال ایران عرض می‌کنم به غیر از بازی با سپاهان، شش بازی دیگر تا پایان فصل باقی مانده و با شرایطی که برخی مسئولان تیم درپیش گرفتند برای آینده تیم نساجی خطرناک است.

تیم فوتبال نساجی مازندران درچارچوب هفته بیست وچهارم رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۷:۴۵ عصرجمعه ۱۶ فروردین درورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر میزبان تیم سپاهان اصفهان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *