سه شنبه , ۱۱ آذر ۱۳۹۹

تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد لیگ اولی شد

به گزارش “ورزش تایمز”، مسعود عبدی در سخنانی، اظهار داشت: در طول دوران زندگیم، به سه تیم باشگاهی، عشقی فراتر از هر توصیف داشته‌ام، پرسپولیس، خیبر خرم آباد و منچستر یونایتد و بعد از مدت کوتاهی دوری از لرستان، دغدغه خیبر به عنوان یکی از بزرگ‌ترین دلبستگی های زندگی ام، به عنوان یکی از دل خوشی های مردم باوقار سرزمین مادری ام، مرا به سمت و سوی خرم آباد کشاند.

وی، گفت: پیوند من با لرستان و دیار زاگرس پیوندی ناگسستنی و جاودان است، من فرزند این سرزمین رنج دیده، همیشه با خود رویایی در سر می‌پروراندم، رویایی که بتواند، با خود شور، شوق غرور و بلندپروازی را برای مردم لرستان به ارمغان بیاورد.

مالک باشگاه خیبر خرم‌آباد، تصریح کرد: خیبر خرم آباد یکی از تیم‌های پر هوادار ایران، می‌توانست بخشی از آن رؤیا را به واقعیت تبدیل کند، نمی‌خواهم با پرداختن به تلخی‌های فصل گذشته، کام شما را تلخ کنم، اما در همین حد بگویم که باشگاه در فصل گذشته در قبال مجموعه تیم خیبر، تمام و کمال به تعهدات خود جامه عمل پوشاند، ولی در شرایطی که یک قدم تا صعود باقی مانده بود، این امر محقق نشد.

عبدی، افزود: امسال با استراتژی و هدفمند کار را پیش بردیم، با ایجاد بهترین شرایط و با امکانات مناسب، اردوی پیش از فصل را در تهران آغاز کردیم، در بازی‌های دوستانه که پشت سر گذاشتیم، فارغ از نتایج قابل قبول، از نظر فنی و شخصیت، تیم خیبر به یک بلوغ چشم نواز دست پیدا کرده است.

وی، ادامه داد: برای رسیدن به این شرایط و در مسیری که پشت سر گذاشته‌ایم، ناجوانمردانه، مورد اتهام واقع شدیم، سنگ اندازی های زیادی صورت گرفت، اما من عزم خود را برای به ساحل رساندن این کشتی طوفان زده، جزم کرده بودم، هر چقدر که بیشتر زخم می‌زدند، سماجت و تلاش‌هایم بیشتر و بیشتر می‌شد و امروز در اوج غرور مفتخرم که خبر دسته اولی شدن خیبر خرم آباد را به اطلاع مردم عزیز لرستان برسانم.

مالک باشگاه خیبر خرم‌آباد، بیان داشت: حضور خیبر در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور، هدیه‌ای است از جانب بنده در مقابل سال‌ها تمدن، اصالت و رنج‌های مردمی که لیاقت بهترین‌ها را دارند.

بنابر این گزارش، برنامه سه هفته اول تیم فوتبال خیبر خرم آباد در لیگ دسته اول شامل: هفته اول – یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ خیبر خرم آباد – چوکا تالش- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی خرم آباد هفته دوم – یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ بادران تهران – خیبر خرم آباد- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهدا اسلامشهر هفته سوم – شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ خیبر خرم آباد – استقلال ملاثانی- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی خرم آباد خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *