شنبه , ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

تیم‌های خوبی خواهان بازی با تیم ملی بودند/ کار اسکوچیچ راحت است!

به گزارش “ورزش تایمز”، مجتبی خورشیدی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سئوالات آنها پاسخ داد.

خورشیدی در خصوص عدم برگزاری بازی تدارکاتی برای تیم ملی گفت: تنها تیمی هستیم که در تمام گروه ها باید چهار بازی در مدت زمان کم انجام بدهیم. شما از دید خودتان درباره بازی تدارکاتی صحبت می کنید. تیم های خوبی تقاضای بازی دوستانه داشتند ولی دراگان اسکوچیچ به خاطر فشردگی بازی های تیم ملی در مرحله انتخابی و احتمال آسیب دیدگی بازیکنان نیازی به بازی تدارکاتی نداشت.

وی افزود: اگر در مرحله انتخابی سه مسابقه داشتیم قطعا دیدار تدارکاتی برگزار می کردیم. می توانستیم در فیفادی بازی کنیم و حتی مکاتباتی شده بود و تیم هایی حاضربودند بیایند ولی باید تابع برنامه سرمربی باشیم. سرمربی می گوید بازی تدارکاتی نمی خواهد و دلیلش منطقی است چون باید سه روز یک بار بازی کنیم.

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران در خصوص اینکه ملی پوشان از عدم برگزاری بازی تدارکاتی گلایه داشته اند، تصریح کرد: اگر قرار بود بازیکن تصمیم بگیرد، او را سرمربی تیم ملی می گذاشتند! سرمربی گفت بازی دوستانه نمی خواهد.

خورشیدی در واکنش به این سئوال که چرا سازمان لیگ مسابقات لیگ برتر را یک هفته زودتر تعطیل نکرد تا زمان برای بازی تدارکاتی ایجاد شود؟ گفت: سازمان لیگ با فدراسیون و اسکوچیچ هماهنگ بود و در جلسات صحبت شده است. این خودش حُسن است که بازیکنان در کوران مسابقه به تیم ملی آمده اند. این کار سرمربی را راحت می کند.

به گفته خورشیدی، تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۱۴ فردا جزیره کیش را به مقصد بحرین ترک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *