چهارشنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۷

تیام و حسینی در استقلال می‌مانند

تیام و حسینی در استقلال می‌مانند

به گزارش “ورزش تایمز”، سیدرضا افتخاری پس از پیروزی ۳ بر یک استقلال مقابل ذوب آهن گفت: بازی بسیار جذاب و تماشایی بود. فکر می کنم همه کسانی که این بازی را تماشا کردند از آن لذت برده اند.

وی تاکید کرد: دو بازیکن مصدوم داشتیم که از مهره های کلیدی ما بودند اما دیگر بازیکنان با دوندگی و تعصبی که داشتند جای خالی آنان را پر کرده و توانستیم این بازی را پیروزی به پایان برسانیم.

مدیرعامل استقلال همچنین تاکید کرد که باتوجه به علاقه مامه تیام به تیم استقلال، این مهاجم سنگالی در جمع آبی پوشان می ماند و باشگاه او را حفظ می کند.

افتخاری در پاسخ به این پرسش که آیا حسین حسینی هم در استقلال خواهد ما یا خیر؟ ادامه داد: مطمئن باشید شفر به او علاقه خاصی دارد  و نمی خواهد او را به سادگی از دست بدهد. ما هم تلاش می کنیم تا این بازیکن خوبمان را حفظ کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سئوال که آیا فکر می کردید ذوب آهن را با ۳ گل شکست دهید گفت: بازی سخت بود اما آن وحدت و همدلی که بین بازیکنان ما بود نشان می داد که این اتفاق خواهد افتاد و شما دیدید که برنده این بازی شدیم.

افتخاری خاطرنشان کرد: از همه هواداران هم ممنون هستم که شب خوبی را برای ما رقم زدند و توانستیم با حمایت آنان به پیروزی دست پیدا کنیم.

وی در پایان گفت: برای استقلال در فصل آینده برنامه های خوبی داریم و امیدوارم بتوانیم با جذب بازیکنانی که مورد نظر شفر هستند لیگ هجدهم را با قدرت آغاز کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *