دوشنبه , ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

توضیحات مدیرعامل سابق استقلال درباره خصوصی سازی آبی‌ها

به گزارش “ورزش تایمز”، شب گذشته جمعی از مدیران کنونی و سابق باشگاه استقلال به همراه اعضای هیأت مدیره این باشگاه در ضیافت افطاری سید کاظم اولیایی مدیرعامل پیشین این باشگاه حضور یافتند.

در این مراسم مهدی تاج رئیس فدراسیون، محمدرضا ساکت مشاور، ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی، سعید دقیقی مسئول طرح‌های عمرانی و سید امیر مهدی علوی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال نیز حضور داشتند.

سید کاظم اولیایی در گفتگو با “ورزش تایمز” در این رابطه اظهار داشت: این ضیافت در واقع جلسه هیأت مدیره شرکت سهامی پیشکسوتان استقلال ایرانیان بود.

مدیرعامل سابق استقلال بیان داشت: شرکت استقلال ایرانیان می‌کوشد تا راهکارهای مناسب و نقشه راه را برای انتقال استقلال به بخش خصوصی ارائه داده و این مسیر را هموار نماید. شب گذشته نیز جلسه هیأت مدیره این شرکت بود.

وی اضافه کرد: تاکنون ۱۱۳ نفر از پیشکسوتان استقلال رسماً به عضویت این شرکت در آمده‌اند و کمیته هیأت مدیره پیشکسوتان حالا این ۱۱۳ عضو رسمی خود را می‌شناسد.

اولیایی اضافه کرد: یکی دیگر از تصمیماتی که شب گذشته اتخاذ شد، تشکیل شورای مرکزی تیم فوتبال پیشکسوتان استقلال بود. شورای مرکزی این تیم تشکیل شد و آقایان علی جباری، جواد قراب، بهتاش فریبا، محمد نوری، گودرز حبیبی، علی نیروشک و با پیشنهاد جباری، حسن روشن اعضای این شورا شدند.

رئیس هیأت مدیره شرکت استقلال ایرانیان در ادامه بیان داشت: شب گذشته میهمانان عزیزی از فدراسیون فوتبال داشتیم و کمیته خصوصی سازی شرکت استقلال ایرانیان گزارشی مشروح و مبسوط از چگونگی و خصوصی سازی این باشگاه به مدیران ارشد فدراسیون ارائه داد و فدراسیون فوتبال را نیز در جریان نحوه خصوصی سازی قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *