جمعه , ۲۱ خرداد ۱۴۰۰

توصیه مربی ترکیه‌ای به مدافع تیم ملی ایران/از تیم من به اروپا برو

به گزارش “ورزش تایمز”، سیدمجید حسینی مدافع ایرانی تیم فوتبال ترابوزان اسپور بعد از سه سال حضور در این تیم، به پایان کارش رسیده است و قصد ندارد قراردادش را با ترابوزان تمدید کند. حسینی که گفته می‌شود از روسیه و قطر پیشنهاد دارد، اخیراً با یک پیشنهاد وسوسه کننده دیگر از ترکیه مواجه شده است.

«آنال کارامان» سرمربی تیم فوتبال گُزتپه که سابقه کار با حسینی در تیم ترابوزان را هم دارد، از مدافع ایرانی درخواست کرده است که فصل بعد پیراهن تیمش را بپوشد و از گزتپه راهی تیم‌های اروپایی شود.

سایت «فوتواسپور» ترکیه در این ارتباط نوشته است: «مجید حسینی و عبدالغدیر پارماک که ترابوزان را ترک کردند، با آنال کارامان ملاقات می‌کنند. حسینی که دفاع غیر قابل تغییر ترابوزان بود، موفقیت بزرگی با اونال کارامان داشت. بسیاری از تیم‌ها از جمله سمپدوریا ایتالیا به بازیکن ایرانی ترابوزان پیشنهاد دادند. عبدالغدیر هم مشتریانی از ایتالیا و اسپانیا داشت. با این حال حسینی و عبدالغدیر شانس خود را برای رفتن به اروپا با عبدالله آوچی سرمربی ترابوزان از دست دادند. هر دو بازیکن تصمیم گرفتند ترابوزان را ترک کنند.»

این سایت در ادامه گزارش خود آورده است: «کارامان به حسینی گفت “به گزتپه بیایید و قرارداد یک ساله امضا کنید. با عملکردی که در پایان فصل نشان می‌دهید می‌توانید به تیم موردنظرتان در اروپا بروید. من می‌خواهم با شما کار کنم اما باید با رئیس باشگاه صحبت کنید. بیایید تا با هم کار کنیم”. اگرچه حسینی پیشنهادی از تیم باشاک‌شهیر هم دریافت کرده است اما او مورد استقبال گرم باشگاه گزتپه قرار گرفت.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *