سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

تور بزرگ برای جذب سروش رفیعی

تور بزرگ  برای جذب سروش رفیعی

به گزارش “ورزش تایمز”، باشگاه تراکتورسازی تبریز هنوز تکلیف سرمربی فصل آینده خود را روشن نکرده است. با این حال محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز رضا مهاجری را به عنوان مدیر سازمان فوتبال تراکتورسازی تبریز منصوب کرد تا سرمربی فصل گذشته پدیده پیش از ورود سرمربی بتواند بازیکنانی را جذب کند.

زنوزی به مهاجری اعلام کرده است روی هر بازیکنی که بخواهد می تواند دست بگذارد و نگران مبلغ و بودجه مربوط به این موضوع هم نباشد.

شنیده ها حکایت از حضور بازیکنانی نظیر سروش رفیعی در لیست تراکتورسازی تبریز دارد. این بازیکن که سابقه حضور به عنوان بازیکن سرباز در تراکتور را هم دارد باید درباره این پیشنهاد تصمیم گیری کند.

همچنین هافبک فصل گذشته الخور قطر پیش از این مذاکرات اولیه های را با حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس برای بازگشت به جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ هم داشته است اما با توجه به محرومیت سرخپوشان از حضور در نقل و انتقالات تابستانی هنوز تصمیم نهایی را نگرفته است.

باید دید سروش رفیعی در خصوص این موضوع چه تصمیمی خواهد گرفت و در نهایت کدام تیم را به عنوان مقصد خود در فصل جدید انتخاب می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *