پنجشنبه , ۱۹ تیر ۱۳۹۹

تورنمنت فوتسال ایران به ما کمک می‌کند/ دنبال نتیجه‌گیری نیستیم

به گزارش “ورزش تایمز”، «مارین برکی» سرمربی تیم ملی فوتسال اسلواکی درباره تورنمت بین المللی فوتسال ایران در مشهد، گفت: رقبای ما در مسابقات یورو کرواسی، روسیه و آذربایجان هستند. بنابراین تورنمنت ایران مسابقات بسیار خوبی برای ما خواهد بود تا آماده شویم چون حریفان قدرتمندی داریم.

وی افزود: این مسابقات در واقع به رقابت های یورو که ماه ژانویه در پیش داریم شبیه است. ایران یک تیم در کلاس جهانی است. بلاروس هم مثل ما پیشرفت کرده است و کار دشواری خواهیم داشت.

سرمربی تیم ملی فوتسال اسلواکی تاکید کرد: مشتاقانه منتظر مسابقات هستم. تورنمنت ایران به ما کمک می کند تا برای مسابقات یورو آماده شویم.

برکی که گویا در جریان کاهش تعداد تیم های تورنمنت فوتسال مشهد (بعد از انصراف اوکراین و کویت) نیست، ادامه داد: با سه تیم قدرتمند بازی داریم. ایران تقریبا شبیه به روسیه است که در گروه ما قرار دارد. سبک بازی بلاروس هم شبیه روسیه است. سیستم بازی های تورنمنت ایران شبیه به مسابقات یورو است.

سرمربی تیم ملی فوتسال اسلواکی در پایان گفت: ما به آنجا (ایران) می رویم تا تمام بازیکنان را امتحان کنیم. حتی بازیکنانی که در مرحله انتخابی فرصت زیادی نداشتند تا بازی کنند. الان آنها این فرصت را در اختیار دارند. دنبال نتیجه گیری نیستیم و فقط می خواهیم بازیکنانمان را در شرایط سخت تست کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *