دوشنبه , ۲۲ مهر ۱۳۹۸

تمرین صبح پرسپولیس با دو برنامه مختلف

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال پرسپولیس امروز سه‌شنبه، دو جلسه تمرینی را در دستور کار دارند.

* تمرین در نوبت اول از ساعت ۱۰ صبح بعد از صحبت‌های سرمربی با دویدن آغاز شد. سپس بازیکنان در گوشه‌ای از زمین به دوهای سرعتی، کوتاه و عبور از موانع پرداختند.

* در مرحله بعدی تمرین، بازیکنان دو به دو، کار با توپ و ارسال‌های بلند را در برنامه داشتند.

* گلرها هم با مربی دروازه‌بان‌ها به تمرینات بدنسازی و کار با توپ مشغول شدند.

* کالدرون در ادامه، بازیکنان را به دو گروه تقسیم کرد. مدافعان با کاورهای سبز در مقابل مهاجمان و هافبک‌ها در دو نیمه زمین، از باز شدن دروازه‌ها جلوگیری می‌کردند.

* در بخش بعدی تمرین، مدافعان در نیمه شمالی زمین، ارسال از جناحین را دفع می‌کردند و هافبک‌ها و مهاجمان نیز در نیمه دیگر زمین با عبور از موانع، گلزنی می‌کردند.

* گابریل کالدرون در برنامه صبح امروز قرمزپوشان، تاکید ویژه‌ای روی گلزنی بازیکنان داشت و تاکتیک‌های خود را با گلزنی ختم می‌کرد.

* فوتبال در قالب دو تیم کامل در زمین به اجرا در آمد و کادر فنی نکات لازم برای جایگیری بازیکنان، پاس‌های سالم و ارسال‌های دقیق را به بازیکنان یادآوری می‌کردند.

* تمرین برای بازی تحت فشار و بدنسازی بخش بعدی تمرین بود و در پایان، دویدن دور زمین و انجام حرکات کششی و نرمشی و سرد کردن بدن‌ها انجام شد و بازیکنان راهی رختکن شدند.

* تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین تمرین خود پیش از سفر به ترکیه و برپایی اردوی آمادگی، عصر امروز در دیداری دوستانه به مصاف تیم نیروی زمینی خواهد رفت. این دیدار از ساعت ۱۸ در ورزشگاه شهید کاظمی و پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *