چهارشنبه , ۲۲ آبان ۱۳۹۸

تمرکز مس روی رقابت های آسیایی است/ بی‌احترامی نکردن به لیگ برتر

به گزارش “ورزش تایمز”، دیدار دو تیم مس سونگون و ستارگان ورامین در چارچوب هفته دوم لیگ برتر باشگاه‌های کشور عصر امروز چهارشنبه در سالن پورشریفی تبریز برگزار شد. این دیدار پرگل و تماشایی در نهایت با برتری ۷ بر صفر تیم مس سونگون به پایان رسید.

اسماعیل تقی پور سرمربی مس بعداز این پیروزی در جمع خبرنگاران با اشاره به اهداف تیمش گفت: انتظارات از تیم مس سونگون بالا رفته است و می‌خواهیم در مرحله اول در مسابقات آسیا قهرمان شویم و همچنین در جام باشگاه‌های جهان نیز نتایج خوبی کسب کنیم.

وی با تاکید بر اینکه انگیزه تیم‌های حریف در مصاف با مس افزایش یافته است، گفت: باید روند موفقیت‌های خودمان را ادامه دهیم، به لیگ بی‌احترامی نمی‌کنیم و با تمام توان در مسابقات لیگ حاضر می‌شویم.

وی ادامه داد: امروز بازی خوبی را شاهد بودیم و توانستیم پیروزی پرگلی کسب کنیم. علی‌رغم کسب پیروزی تیمم در دقایقی از بازی از سیستم ۵ نفره استفاده کرد و می‌خواستیم حفظ توپ کرده و مالکیت بیشتری داشته باشیم.

وی سپس گفت: تیم حریف نیز از سیستم ۵ نفره استفاده می‌کرد و قصد داشتیم فشار این تیم را به نوعی کاهش دهیم. برای لیگ برتر نیز برنامه‌هایی داریم ولی برخی برنامه‌ها را نیز برای بازی‌های آسیایی تمرین می‌کنیم تا بتوانیم در آن مسابقات نتیجه خوبی کسب کنیم.

تقی پور با بیان اینکه بازیکنان تیمش امروز عالی کار کردند، گفت: امروز بازیکنانم برنامه‌های ما در تمرینات را به خوبی اجرا کردند و پیروزی خوبی کسب کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *