چهارشنبه , ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

تمدیدتان محدود است و پس از آن فرصت ماندن ندارید

تمدیدتان محدود است و پس از آن فرصت ماندن ندارید

به گزارش “ورزش تایمز”، باشگاه پرسپولیس همچنان منتظر است تا برخی بازیکنان این تیم نظیر فرشاد احمدزاده و کمال کامیابی نیا به دفتر باشگاه رفته و پس از برگزاری جلسه با سرپرست باشگاه پرسپولیس، تکلیف تمدید قرارداد خود را روشن کنند.

نشستی که با توجه به عدم حضور بازیکنان در دفتر گرشاسبی رخ نداده است تا این تیم همچنان منتظر آنها بماند.

همین موضوع باعث شده تا مدیران پرسپولیس تصمیم به برخورد قاطعانه با بازیکنانی که قراردادشان را تمدید نمی کنند بگیرد. از این رو باشگاه پرسپولیس تنها تا مدت زمانی خاصی منتظر آنها خواهد ماند تا قرارداد را تمدید کنند و سپس بلافاصله در تمرینات پیش فصل که از ۲۶ خردادماه آغاز خواهد شد شرکت کنند.

البته وحید امیری تنها بازیکن پرسپولیس خواهد بود که با توجه به حضور در کاروان تیم ملی فوتبال ایران برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می تواند قرارداد خود را دیرتر از سایر هم تیمی هایش در پرسپولیس تمدید کند.

هرچند که گرشاسبی اعلام کرده باشگاه پرسپولیس حاضر نیست به هر قیمتی بازیکنان فصل گذشته خود را حفظ کنند.

مدیران پرسپولیس با این تصمیم می خواهند هرچه زودتر نفرات مانده در لیست بازیکنان سرخپوش را مشخص کنند تا برانکو ایوانکوویچ تصمیم نهایی را درباره تیمش بگیرد.

پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفتگو با “ورزش تایمز”، در این باره اظهار داشت: زمان آغاز تمرینات تیم مشخص شده است و باشگاه باید پیش از این تاریخ نسبت به اعلام لیست نهایی به برانکو ایوانکوویچ اقدام نهایی را انجام دهد.

این در حالی است که گفته می شود فرشاد احمدزاده با تیم ورسلا لهستان به توافق رسیده و فصل آینده در این تیم بازی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *