چهارشنبه , ۱۲ آذر ۱۳۹۹

تماشای فیلم گل ملی‌ من توسط پدرم ناراحت کننده هم بود

به گزارش “ورزش تایمز”، مهدی قائدی درباره گلزنی اش برای تیم ملی فوتبال ایران گفت: خوشحالم برای تیم ملی کشورم بازی می‌کنم. این افتخار را دارم که پیراهن تیم ملی کشورم را بپوشم. سعی می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم.

وی افزود: نمی‌توانستم خوشحالی ام را بعد از گلزنی برای تیم ملی توصیف کنم. هیچکس نمی‌دانست چقدر از درون خوشحالم و امیدوارم گلزنی هایم ادامه داشته باشد.

مهاجم تیم فوتبال استقلال درباره انتشار فیلم تماشای گل ملی اش توسط پدرش تصریح کرد: حس عجیبی داشت. هم حس خوبی داشت و هم ناراحت کننده بود. ناراحت کننده از این جهت که دوست داشتم پدرم و خانواده ام کنارم باشند. یکی از دوستانم این فیلم را برایم فرستاد و تحت تاثیر قرار گرفتم. با خودم گفتم چرا تنها این فیلم را ببینم؛ آن‌را منتشر می‌کنم تا تمام مردم آن‌را تماشا کنند. در مجموع برایم خوشحال کننده بود.

قائدی درباره شرایط تیم فوتبال استقلال هم گفت: امسال بازی نخست را خوب شروع کردیم. این هفته با فولاد بازی داریم و امیدوارم نتیجه لازم را کسب کنیم و گام خوبی برای قهرمانی برداریم. محمود فکری نظم خوبی به تیم داده است. امیدوارم با همین نظم نتیجه لازم را بگیریم و قهرمان شویم تا دل هواداران شاد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *