جمعه , ۲۱ تیر ۱۳۹۸

تماس عرب با تاج برای حل مشکل مشترک پرسپولیس و فدراسیون فوتبال

به گزارش “ورزش تایمز”، چند ماهی از اتمام قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال ایران و رفتن سرمربی سابق تیم ملی از تهران می‌گذرد. وی که بلافاصله با فدراسیون کلمبیا قرارداد امضا کرد تا هدایت این تیم قدرتمند در قاره آمریکا را بر عهده بگیرد همچنان منتظر پرداخت مطالباتش از سوی فدراسیون فوتبال است.

از قرار معلوم فدراسیون فوتبال ایران در تلاش است بدهی خود به کی روش را از طریق درآمدهایی که کسب کرده و در حساب فیفا موجود است پرداخت کند اما مراحل اداری سخت و پیچیده این کار مانع از این اتفاق شده است.

مشکلی که مدیران باشگاه پرسپولیس نیز برای پرداخت طلب برانکو ایوانکوویچ هم دارند. ایرج عرب روز گذشته تماس تلفنی با مهدی تاج برقرار کرد تا از فدراسیون فوتبال بخواهد نامه نگاری‌های لازم را با فیفا انجام داده تا پولی را که از طریق فیفا بابت حضور ملی‌پوشان پرسپولیس در جام جهانی به آنها تعلق می‌گیرد را به برانکو بدهند.

مشکل مشترک برانکو و کی روش برای دریافت مطالباتشان دغدغه اصلی مدیران فدراسیون و باشگاه پرسپولیس شده است. از قرار معلوم روند پرداخت این پول سخت و پیچیده شده است. مبلغی که با توجه به تحریم‌های مالی اخیر که برای سیستم بانکی کشور در نظر گرفته شده است نیز با مشکلاتی برای واریز روبروست تا این پول حالا حالاها به فدراسیون و باشگاه پرسپولیس نرسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *