یکشنبه , ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

تلاش می‌کنیم ماشین سازی در لیگ برتر باقی بماند

به گزارش “ورزش تایمز”، نشست خبری علیرضا اکبرپور پیش از بازی هفته بیستم ماشین سازی تبریز مقابل آلومینیوم اراک عصر امروز شنبه در تبریز برگزار شد.

علیرضا اکبرپور، در نشست خبری پیش از بازی با ماشین سازی گفت: از مردم خوب آذربایجان تشکر می‌کنم و تمام کسانی که برای این فوتبال زحمت کشیدند. بعد از مدت‌ها به خانه خودم برگشتم. آرزوی این را داشتم که بار دیگر با حضور در تبریز برای تیم قدیمی ام ماشین سازی فعالیت کنم. من اگر در این فوتبال علیرضا اکبرپور شدم به کمک تیم ماشین سازی بود.

وی با بیان اینکه برای تغییر وضعیت ماشین سازی امید داریم، ادامه داد: تلاش می‌کنیم ماشین سازی تیم قدیمی تبریز در لیگ برتر بماند و امیدوارم همه دست به دست هم بدهیم تا ماشین‌سازی را به جایگاه اصلی خودش برگردانیم.

اکبرپور با تاکید بر اینکه امیدوارم همه شرایط برای موفقیت ماشین‌سازی فراهم شود، افزود: لیگ برتر فوتبال برای ما از بازی فردا شروع می‌شود و نگاه ما به جدول نیست و بلکه تلاش می‌کنیم نتایج و شخصیت تیمی ماشین سازی را ارتقا دهیم.

سرمربی تیم ماشین سازی تبریز با اشاره به سختی کار تیمش در بازی‌های باقیمانده لیگ برتر فوتبال افزود: شرایط سخت است و کسی از من قول نگرفته که تیم را در لیگ برتر نگه دارم، اما سعی می‌کنم هر چیزی از دستم بر می‌آید، برای ماشین‌سازی بگذارم.

وی سپس گفت: به این فکر نمی‌کنم همین‌جا در مربیگری محو شوم، برخی به بنده گفتند در ماشین‌سازی خراب می‌شوی که من گفتم از ماشین‌سازی به فوتبال ایران معرفی شدم و اگر همین‌جا هم خراب شوم، ایرادی ندارد.

اکبرپور با اشاره به تقویت روحیه تیمی بازیکنان تیمش افزود: تلاش می‌کنیم در مرحله اول در بازی‌ها گل نخوریم و سپس گل بزنیم و نتایج خوبی کسب کنیم. ما به امید زنده هستیم و مطمئناً برای حفظ تیم در لیگ برتر تلاش می‌کنیم ولی فوتبال قابل پیش‌بینی نیست.

تیم‌های ماشین سازی تبریز و آلومینیوم اراک در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران فردا در تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *