دوشنبه , ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

تقابل نساجی – سپاهان در مازندران پس از سیلاب

“ورزش تایمز” – مهدی غلامی – گروه استان‌ها: دیدار دو تیم نساجی مازندران و سپاهان اصفهان از ساعت ۱۷:۴۵ دقیقه عصر امروز برگزار می‌شود که نتیجه این دیدار در سرنوشت تیم‌های بالای جدول در پایان هفته بیست و چهارم تأثیر زیاد ومستقیم خواهد داشت.

شاگردان ” امیر قلعه نوعی” در تیم سپاهان اصفهان تا پایان هفته بیست و سوم با کسب ۴۲ امتیاز در رده سوم و نساجی هم با همین تعداد بازی و کسب ۲۴ امتیاز در رده دوازدهم جدول ۱۶ تیمی این مسابقات قرار دارند.

بدون شک کسب پیروزی در این دیدار حساس در سرنوشت صعود دو تیم در جدول رده بندی به خصوص سپاهانی که در سودای قهرمانی در این فصل هستند، تأثیر خواهد داشت و ناکامی در این دیدار شاگردان قلعه نوعی را هدف بلندشان دور خواهد کرد.

غول کشی به سبک نساجی

شاگردان” مجید جلالی” در تیم نساجی مازندران که در نیم فصل دوم عملکرد قابل قبولی هم در کسب نتیجه وهم نمایش قابل قبولی داشتند و با بهبود وضعیت جدول رده بندی مسابقات، هواداران قائم شهری را نیز تا حدودی راضی نگه داشتند.

نساج‌ها در بازی‌های نیم فصل دوم و به خصوص برابر تیم‌های بالای جدولی که در قائم شهر و ورزشگاه شهید وطنی این شهر میزبان حریفان بودند، عملکرد قابل قبولی داشتند به طوری که تیم‌های تراکتور سازی تبریز وپرسپولیس تهران را با نتیجه مساوی متوقف کردند و تیم اوج گرفته فولاد خوزستان را با افشین قطبی با شکست سنگینی بدرقه کرده بودند.

این تیم در آخرین دیدار خود در سال ۹۷ برابر تیم میزبان خود استقلال تهران در ورزشگاه آزادی با وجود نمایش قابل قبول در نهایت اجازه بیشتر از یک گل به میزبان پرآوازه خود نداده بودند وبا یک گل مغلوب آبی‌های پایتخت شدند.

بی تابی شیران خفته برای پایان دادن به حاشیه‌ها

بازیکنان تیم نساجی که در طول هفته گذشته تحت تأثیر وقوع سیل ویران کننده کشور و به خصوص مازندران و گلستان قرار داشتند و حتی به همراه کادر فنی و مدیریتی با سیل زده‌ها ابراز همدردی و اعلام کمک کرده بودند، مصمم به پیروزی و شادکردن هم استانی‌های سیل زده خود هستند.

شاگردان جلالی در دیدارهای مهم برابر مدعیان لیگ با بازیکنان و مربیان بزرگ نشان دادند که ترسی از اسم و نام بزرگ آنها ندارند و با حمایت یار دوازدهم در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر به خوبی از پس حریفان صاحب نام برآمدند.

دور شدن از حاشیه‌ها با عبور از شاگردان ژنرال

نساجی که سال جدید را با تساوی بیرون از خانه برابر سایپا تهران شروع کرده بود که البته جرقه برخی اختلاف نیز شعله ور شد، باعث شد تا خستگی‌های ناشی از بی توجهی‌ها و رفتن و برگشتن مدیران و مالکان بر تن تیم، کادر فنی و بازیکنان و هواداران پرشمار تیم شهر خسته باشد.

تقابل نساجی   سپاهان در مازندران پس از سیلاب

از اعلام رفتن مالک باشگاه تا استعفای شفاهی “جلالی ” سرمربی تیم نساجی که در کنفرانس خبری پس از بازی با سایپا تهران در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها بازتاب گسترده‌ای پیدا کرده بود، هواداران و بازیکنان این تیم را در آستانه بازی بزرگ هفته بیست و چهارم برابر سپاهان اصفهان نگران کرده بود اما حضور جلالی در نشست خبری پیش از بازی به همه شایعات پایان داده است.

سرمربی تیم نساجی مازندران در نشست خبری پیش از بازی در خصوص استعفایش که پس از بازی برابر سایپا در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود، پاسخ داد: بله درست است آن موقع تلفنم خاموش بود چون خیلی عصبانی بودم و سر تمرین هم نرفته بودم.

مجید جلالی ادامه داد، که بازیکنان تیم نیز به من گفتند با این وضعیت، شرایط ما چگونه خواهد بود،؟ که به آنها گفتم وضعیت به این شکل است، هر کس می‌خواهد برود و هر کس هم می‌خواهد بماند. بازیکنان هم ماندند ولی من عملاً می‌دیدم که سر تمرین تیم شادابی لازم را ندارند.

وی افزود: البته من در تمرین روز بعد بازی با سایپا حضور پیدا نکردم و با آقای حدادیان و صنیعی‌فر مالکان باشگاه نساجی و حسین زادگان استاندار مازندران صحبت کردم که درنهایت استاندار به من گفت که الان درگیر سیل استان هستیم و من هم گفتم چشم و دیگر پیگیر نشدم.

سرمربی تیم نساجی مازندران با بیان اینکه مطرح شدن این نوع صبحت ها بیشتر از طرف کسانی است که تیم را دوست ندارند و می‌خواهند تیم به حاشیه برود وم وضوع استعفای من یا دیگر اعضای باشگاه را مطرح می‌کنند، گفت: تمام هدف من این هست که فضا را آرام کنم و یکسری شایعاتی را که مطرح می‌کنند، در واقع درست نیست.

جلالی در عین حال تصریح کرد، البته یکسری چیزهایی هست، که مشکلات را ریز نمی‌کنیم به خاطر اینکه اگر این کار را انجام دهیم اساس کار به هم می‌ریزد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در خصوص بیان مشکلات این تیم نیز گفت، که من الان نزدیک سه ماه است که دراین تیم حضور دارم و از ۱۵ روز قبل مشکلات جدی تر پیش آمد.

جلالی گفت، که در ۲.۵ ماه گذشته فقط چهار جلسه با مسئولان داشتیم و شرایط ومشکلات بازیکنان را به آنها گفتم.

وی افزود: واقعاً نمی‌شود و نمی‌توانم به عنوان مسئول کادر فنی تیم، با بازیکنی که از خوابگاه بیرونش کرده‌اند، تمرین کنم. آنالیز تیم طلبکار است و فیلم بازی‌ها را در اختیار ما نمی‌گذارد. خشکشویی طلبکار است و لباس تیم را نمی‌دهد ودهها مشکلات دیگر که در این تیم زیاد است و متأسفانه وجود دارد.

نگذارید من همه چیز را بگویم

سرمربی تیم نساجی مازندران با بیان این نکته از من نخواهد که همه چیز را از مشکلات تیم بگویم چرا که اگر بخواهم بگویم هزار مشکل هست، گفت: البته باید قبول کنیم که مشکلات مشابه در تیم نساجی دراستقلال خوزستان و سپیدرود هم وجود دارد، اما ما می‌خواهیم که یک تیم آرام و بدون حاشیه باشد و مشکلات و حاشیه‌ها در این تیم دیده نشود.

جلالی یادآورشد، که به عنوان یک مربی با تجربه در فوتبال ایران عرض می‌کنم به غیر از بازی با سپاهان، شش بازی دیگر تا پایان فصل باقی مانده و با شرایطی که برخی مسئولان تیم درپیش گرفتند برای آینده تیم نساجی خطرناک است.

تقابل سپاهان و نساجی با دو محروم

با اعلام اسامی محرومان هفته بیست و چهارم لیگ برتر، ” محمدمهدی نظری” از نساجی مازندران و ” کی روش استنلی” از سپاهان اصفهان به علت چهار کارته شدن از بازی روز جمعه محروم هستند.

همچنین با اعلام فدراسیون فوتبال، ” حسین زرگر” داور ۴۵ ساله فوتبال کشور قضاوت دیدار دو تیم نساجی مازندران و سپاهان را عهده دار شده است.

این اولین دیدار لیگ برتر فوتبال در مازندران پس از سیلاب است و بی شک فوتبال ایران و دو تیم پرطرفدار نساجی و سپاهان نیز امروز به سیل زدگان مازندران ادای احترام خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *