شنبه , ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

تغییر سرمربی تیم فوتبال امید اشتباه بود

به گزارش خبرنگار مهر، رضا صالحی امیری در حاشیه مراسم سالگرد افتتاح موزه ورزش که امروز در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد، گفت: جامعه ورزش در غم و شادی مردم شریک است، ما نمی‌توانیم جدا از مصائب کشور باشیم.

وی با بیان اینکه سال گذشته تلاش کردیم از منافع بین المللی خود دفاع کنیم، ادامه داد: ۵۲ سهمیه برای المپیک توکیو گرفتیم. خوشبختانه برای ادامه فعالیت‌ها ستاد عالی مقابله با کرونا تصمیمات خوبی گرفته است. آنچه که الان برای ما اهمیت دارد سلامت ورزشکاران و در درجه دوم آغاز اردوها است.

رئیس کمیته ملی المپیک یادآور شد: وقتی اردوی آماده سازی تیم‌ها آغاز شود، بازهم یک سال زمان داریم تا برای المپیک توکیو آماده شویم.

صالحی امیری با اشاره به ناکامی سال گذشته تیم فوتبال امید در مسابقات انتخابی المپیک گفت: در این تیم با سه چالش مواجه بودیم که تغییر مستمر سرمربی اولین چالش به حساب می‌آمد. فدراسیون باید در این زمینه تصمیم درستی اتخاذ می‌کرد اما اینگونه عمل نکرد. عدم همکاری باشگاه‌ها برای در اختیار گذاشتن بازیکن مورد دیگر بود. ضمن اینکه رقبا چالش سوم به حساب می‌آمدند؛ رقبایی که سال‌ها پیش کارشان را شروع کرده بودند.

وی در مورد اینکه سوء مدیریت چه تاثیری در این مسئله داشته است، خاطرنشان کرد: قضاوتی در این مورد ندارم، از نظر من سه عامل باعث چالش شده‌اند که به آن اشاره کردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *