جمعه , ۲۱ خرداد ۱۴۰۰

تعویض طلایی به داد استقلال رسید/ حسینی به روزهای خوبش برگشته است

حسین فرزامی در گفت و گو با “ورزش تایمز” و در خصوص پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل صنعت نفت آبادان گفت: آبی ها توانستند دیدار معوقه خود را با پیروزی به پایان برسانند. استقلال در گرمای ۴۰ درجه آبادان که نفس کشیدن هم سخت است توانست در دقایق پایانی وقت های اضافه به گل رسیده تا هم سه امتیاز را به دست آورد و هم همچنان امیدوار به اتفاقات فوتبالی و هم قهرمانی در لیگ برتر باشد.

وی ادامه داد: تعویض طلایی مجیدی به داد او و تیمش رسید، آرمان رمضانی توانست در دقایق پایانی وقت های اضافه از اشتباه مدافع و دروازه بان نفت آبادان استفاده کرده و گل پیروزی را به ثمر برساند.

فرزامی در خصوص عملکرد فنی آبی پوشان برابر زردپوشان آبادانی گفت: گرمای زیاد باعث شده بود استقلال نتواند به آنچه می خواهد در طول بازی دست پیدا کند ضمن اینکه آنچه ما از تلویزیون دیدیم زمین چمن ورزشگاه تختی آبادان هم خوب نبود و بازیکنان نمی توانستند به راحتی روی این زمین بازی کنند. استقلال به دلیل گرمای زیاد تا حدودی توان همیشگی خود را نشان نداد اما در مجموع خط دفاع این تیم از لحاظ فنی بدون اشتباه بود و آنان توانستند اجازه ندهند مهاجمان حریف به گل دست پیدا کنند اگرچه نفتی ها در چند صحنه می توانستند دروازه استقلال را باز کنند ولی حسینی اجازه چنین کاری را به آنها نداد.

وی گفت: در خط حمله هم مهدی قائدی بدون اشتباه بازی می کند، او با حرکات انفجاری اش بارها خط دفاع نفتی ها را دچار دردسر کرد اما پرتعداد بودن بازیکنان نفت در زمین خودشان باعث می شد تا موقعیت ها یکی پس از دیگری از دست برود.

فرزامی در ادامه خاطرنشان کرد: در حال حاضر به پایان فصل نزدیک می شویم اما همچنان نبود یک هافبک طراح و خلاق در میانه استقلال مشکل این تیم است، امیدوارم فرهاد مجیدی که در صحبت هایش گفته بود تیم خوبی را برای فصل آینده خواهد بست بتواند یک یا دو هافبک خلاق و طراح را به استقلال آورده تا تیم این کمبود اصلی خود را در فصل آینده نداشته باشد.

وی در مورد عملکرد حسین حسینی در درون دروازه هم گفت: حسینی در دیدار برابر ذوب آهن هم خوب بود او توانست برابر نفت آبادان هم نمایش قابل قبولی از خود ارائه دهد، دو سه موقعیت صددرصد را از نفت گرفت و حالا استقلال و کادر فنی آبی پوشان باید خوشحال باشند که دو دروازه بان آماده را در اختیار دارند که هر کدام درون دروازه قرار بگیرند نقطه امنی برای استقلال خواهند بود.

فرزامی در پایان خاطرنشان کرد: استقلال و پرسپولیس در یک روز توانستند با تعویض های طلایی مربیان شان به پیروزی برسند هر دو تیم به همراه سپاهان همچنان امیدوار به قهرمانی هستند و استقلال اگر می خواهد به قهرمانی دست پیدا کند باید هم امیدوار به اتفاقات در فوتبال باشد و هم تمام حریفانش را با شکست بدرقه کرده تا بتواند در پایان فصل جام را بالای سر ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *