دوشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

تشکیل کمیته دیوان محاسبات کشور برای رسیدگی به مشکلات سرخابی‌ها

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مهرداد بذرپاش ، رییس دیوان محاسبات کشور، پذیرا و میزبان سرپرستان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال بود تا درباره مسایل، مشکلات و موانع پیش روی باشگاه‌ها به ویژه این دو باشگاه گفتگو و تبادل نظر صورت بگیرد.

مهدی رسول‌پناه در این جلسه همراه با حسین خبیری از معاونان باشگاه حضور پیدا کرد و از استقلال نیز احمد مددی سرپرست جدید این باشگاه در نشست شرکت داشت.

در جریان هم‌فکری و تبادل نظر صورت گرفته در این جلسه، ضمن تاکید بر نقش نظارتی دیوان محاسبات در راستای اجرای قانون و حفظ سرمایه‌های دو باشگاه، مقرر گردید با توجه به تنگناهایی که وجود دارد و باعث ایجاد اختلال در انجام امور و در نتیجه اتلاف سرمایه‌های مادی و معنوی در ورزش ، فوتبال و به ویژه این دو باشگاه دولتی می‌شود، با نظر متخصصین امر، راهکارهای منطبق بر چارچوب‌های قانونی، برای رفع موانع و تسهیل در انجام امور و چابکی بیشتر برای اجرای برنامه‌ها و اقدام‌های لازم اندیشیده شود و از طریق وزارت ورزش و جوانان در ورزش، فوتبال و این دو باشگاه به کار گرفته شود.

بر این اساس قرار شد کمیته‌ای از معاونین و مشاوران دیوان محاسبات کشور نسبت به ارایه راهکارهای قانونی برای باشگاه‌های ورزشی، فوتبالی و به خصوص پرسپولیس و استقلال اقدام کنند.

رییس دیوان محاسبات کشور ضمن ابراز خرسندی از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا ابراز امیدواری کرد نماینده فوتبال ایران در فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان نیز به پیروزی و قهرمانی دست پیدا کند و این توفیق برای ورزش و فوتبال کشور در دوره‌های بعد با صعود تعداد بیشتری از نمایندگان ایران به مراحل بالاتر، افزون شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *