شنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۹

تساوی نتیجه عادلانه بازی نفت و سپاهان بود/ جو ورزشگاه لذت‌بخش بود


به گزارش “ورزش تایمز”، زلاتکو کرانچار عصر امروز بعد از شکست تیمش در برابر صنعت نفت آبادان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: امروز صنعت نفت در حالی برنده این بازی بود که شانس‌های برای گلزنی برای خود حلق کرد ولی شانس‌های گلزنی ما قطعاً بیشتر بود.

وی افزود: صنعت نفت امروز به زیبایی گل زد ولی نتیجه عادلانه برای ابن بازی تساوی بود. باید اعتراف کنم که جو ایجاد شده در ورزشگاه تختی آبادان بسیار لذت‌بخش بود و هواداران جو خوبی را ایجاد کرده بودند.

کرانچار در خصوص برخورد یک بازیکن هر از هر دو تیم در دقیقه ۸۷ بازی نیز بیان کرد: در آن صحنه هر دو بازیکن روی زمین افتادند ولی اگر برخورد شدید بود باید داور بازی را متوقف می‌کرد ولی وی ترجیح داد بازی ادامه پیدا کند. وقتی بازی متوقف نشد بازیکنان فکر کردند که داور صحنه را ندیده و درگیری رخ داد به همین دلیل عقیده دارم که داور باید بازی را متوقف می‌کرد.

به گزاش “ورزش تایمز”، از سری رقابت‌های هفته سیزدهم لیگ برتر، عصر امروز تیم‌های صنعت نفت آبادان و سپاهان اصفهان در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی را تیم نفت با نتیجه ۳ بر ۲ به سود خاتمه داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *