جمعه , ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

تساوی مقابل پرسپولیس عادلانه نبود/ هنوز هم از طلبکار هستم


به گزارش “ورزش تایمز”، محمد قاضی پس از تساوی بدون گل تیمش برابر پرسپولیس تهران در ورزشگاه آزادی گفت: بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم و می توانستیم برنده این دیدار باشیم. البته اعتقاد دارم تساوی عادلانه نبود و باید سه امتیاز به پدیده مشهد می رسید.

وی تاکید کرد: ما در نیمه اول و تا اواخر نیمه دوم حاکم میدان بودیم و چند موقعیت را با بدشانسی از دست دادیم اما همین یک امتیاز هم در تهران مقابل پرسپولیس و هوادارانش برای ما خوب بود و با دست پر به مشهد باز خواهیم گشت.

مهاجم پدیده مشهد در خصوص قضاوت داور هم گفت: همیشه سعی کردم در مورد داوری صحبت نکنم زیرا او هم جایزالخطاست و شاید اشتباهی از او سر بزند اما در مجموع عملکرد بدی نداشت. شاید اعتراض هواداران پرسپولیس به این دلیل بود که تیمشان به پیروزی نرسید و داور را مقصد اصلی قلمداد کردند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مطالبات خود را از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گرفته اید یا خیر؟ گفت: من هنوز هم از این دو تیم طلبکار هستم و نمی دانم  چه زمانی قرار است طلب های خود را دریافت کنم. امیدوارم مسئولان دو تیم فکری هم به حال ما کنند تا به طلبمان دست پیدا کنیم.

محمد قاضی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا با افت پدیده در هفته های اخیر موافقت هستید یا خیر، افزود: هر تیمی روزهای اوج و روزهای فرود دارد. ما در چند هفته اخیر بیشتر دچار بدشانسی شدیم ولی مطمئنم در هفته های آینده، روزهای خوب پدیده دوباره فرا خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *