چهارشنبه , ۱۸ تیر ۱۳۹۹

ترین‌های استقلال تا پایان هفته نهم/ قائدی تاثیرگذارترین بازیکن

به گزارش “ورزش تایمز”، آبی پوشان که در هفته‌های اخیر نتایج خوبی در لیگ گرفته و فاصله امتیازات شان را تا صدر جدول کاهش داده‌اند، در هفته نهم دست به کار بزرگی زده و میزبان مدعی‌شان تراکتور تبریز را مقابل ده‌ها هزار تماشاگر این تیم با ۴ گل شکست دادند.

شاگردان استراماچونی این پیروزی را با درخشش یک مهاجم خارجی به اسم دیاباته به دست آوردند و این مهاجم ۳۱ ساله در بهترین روزش برای استقلال، هت تریک کرد.

آتش بازی استقلال با پاس طلایی مهدی قائدی برای دیاباته آغاز شد تا قائدی به لطف همین یک پاس گل، در صدر تاثیرگذار ترین بازیکنان تیمش تا پایان هفته نهم قرار گیرد.

بررسی عملکرد همه بازیکنان استقلال نشان می‌دهد مهدی قائدی که تبدیل به مهره‌ای فیکس در ترکیب آبی پوشان شده با ۳ گل و یک پاس گل، بهترین عملکرد را داشته و تاثیرگذار ترین بازیکن این فصل آنها می‌باشد. شیخ دیاباته نیز در شب درخشش در تبریز با زدن ۳ گل در رده دوم تاثیرگذار ترین بازیکنان استقلال قرار گرفت.

علی کریمی و فرشید اسماعیلی هر کدام با ۲ گل و یک پاس گل دیگر بازیکنان ارزشمند آبی پوشان در این فصل هستند و داریوش شجاعیان به همراه وریا غفوری با یک گل و ۲ پاس گل در پی آنها می‌باشند.

آبی پوشان در این فصل با ۱۶ گل زده بهترین عملکرد را در خط حمله داشتند که گلهای این تیم توسط ۱۰ بازیکن به ثمر رسیده است.

شیخ دیاباته و مهدی قائدی (۳ گل)، علی کریمی و فرشید اسماعیلی (۲گل)، محمد دانشگر، داریوش شجاعیان، عارف غلامی، سجاد آقایی، وریا غفوری و میلیچ (هر کدام با یک گل) دیگر گلزنان آنها می‌باشند. در میان گلزنان نام  هر دو بازیکن خارجی این تیم به چشم می‌خورد تا استقلال تیمی باشد که ۱۰۰درصد بازیکنان خارجی‌اش گلزنی کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *