دوشنبه , ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

تراکتور هنوز برای صعود امید دارد/امروز بازیکنانم فوق العاده بودند

به گزارش “ورزش تایمز”، رسول خطیبی شامگاه امروز دوشنبه در نشست خبری بعداز تساوی تیمش برابر پاختاکور به خبرنگاران گفت: بازی پرفشار و سنگینی بود و نهایت تلاش خودمان را کردیم تا پیروز شویم ولی موفق نشدیم.

وی سپس ادامه داد: با برنامه و استراتژی که داشتیم، به هدف‌مان رسیدیم. می‌توانستیم در این بازی برنده باشیم و موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم، آنهم در حالی که پاختاکور یک موقعیت در نیمه اول داشت.

خطیبی با اشاره به اینکه به تیمش افتخار می‌کند، افزود: به تیمی مثل پاختاکور که از بهترین‌های آسیا بود موقعیت گلزنی ندادیم. دفاع‌های فوق العاده داشتیم، بازیکنان به حرف‌هایمان خوب عمل کردند اما توپ‌هایمان گل نشد.

وی با تاکید بر اینکه پاختاکور را از دور مسابقات حذف کردیم، ادامه داد: تحت تأثیر این و آن قرار نمی‌گیریم و تا آخرین بازی تمام تلاش خود را می‌کنیم تا موفق شویم.

سرمربی تراکتور با بیان اینکه هنوز تیمش برای صعود امید دارد، گفت: امیدوارم بازی بعدی نیروی هوایی و شارجه به سود ما تمام شود چراکه قطعاً بازی آخر ما یک فینال است.

خطیبی با اشاره به اینکه بازی با شارجه را با تمام قوا به میدان می‌رویم، گفت: اگر در آن بازی برنده شویم شانس خوبی برای صعود خواهیم داشت، امروز هم به چند بازیکن‌مان استراحت داده بودیم که آن بازی را از دست ندهیم.

وی سپس در خصوص پاختاکور گفت: این تیم یکی از بهترین تیم‌های آسیایی است و مقابل این تیم با تمام وجود بازی کردیم و فوق العاده بودیم.

خطیبی در خصوص نحوه صعود تراکتور از گروهش نیز توضیح داد: اگر بازی شارجه و نیروی هوایی به سود تیم عراقی تمام شود و ما مقابل شارجه برنده شویم تیم اول صعود می‌کنیم ولی اگر بازی امشب به سود شارجه تمام شود باز با شکست دادن این تیم شانس داریم که به عنوان تیم دوم صعود کنیم.

یاران رسول خطیبی در تیم تراکتور امروز دوشنبه در پنجمین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا مقابل پاختاکور به میدان رفتند و به تساوی بدون گل رضایت دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *