شنبه , ۱ آذر ۱۳۹۹

تراکتور نباید امتیاز را از دست بدهد/ منصوریان نیاز به زمان دارد

مرتضی اسدی در گفتگو با “ورزش تایمز”، در خصوص شروع دوباره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران گفت: نه تنها پدیده فوتبال در ایران بلکه تمام ورزش‌ها در تمام دنیا دچار مشکلاتی به دلیل همه گیری ویروس کرونا شده‌اند. قطعاً شرایط تیم‌ها به دلیل تغییر تقویم بازی‌ها و نبود هواداران آنها تغییر کرده است.

کاپیتان پیشین تراکتور تبریز افزود: در همین بازی هفته اول که تراکتور مقابل نفت مسجدسلیمان تن به تساوی بدون گل داد قطعاً حضور تماشاگران می‌توانست کار را برای مسجدسلیمانی‌ها سخت‌تر کند. بخش بزرگی از جذابیت فوتبال به خاطر همین هواداران است که امیدوارم خیلی زود سرعت انتقال بیماری کرونا به حداقل برسد و شاهد حضور تماشاگران فوتبال در ورزشگاه‌های کشور باشیم.

وی با اشاره به عملکرد فنی تراکتور افزود: هیچ تیمی را نمی‌توان با تاکتیکی که در نخستین بازی از لیگ نشان می‌دهد ارزیابی کرد. با این حال معتقدم تیمی همچون تراکتور که مدعی عنوان قهرمانی است باید در رسیدن به گل، شانس‌های بیشتری داشته باشد. این تیم باید قدر امتیازات هفته‌های ابتدایی را بیشتر بداند.

اسدی تاکید کرد: البته آقای منصوریان نیاز به زمان بیشتری برای شناخت کافی از تیمش دارد. فکر می‌کنم تراکتور همچنان در چند پست نیاز به تقویت دارد تا بتواند راحت تر به دروازه حریفان برسد.

او در پایان خاطرنشان کرد: سال بسیار مهمی برای فوتبال باشگاهی و ملی ایران در پیش داریم. باید برنامه ریزی مناسبی برای موفقیت تیم‌ها در رقابت‌های بین المللی داشته باشیم تا با کمترین میزان آسیب دیدگی و خستگی بتوانند موفق عمل کنند. اگر تیم ملی ایران نتواند مجوز حضور در جام جهانی را کسب کند اتفاق خیلی بدی برای فوتبال باشگاهی هم محسوب می‌شود؛ چون دیدگاه بسیاری از کارشناسان و مربیان فوتبال دنیا از نسل تقریباً جدید فوتبالی برداشته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *