دوشنبه , ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

تدافعی بازی نکردیم/ مقابل پرسپولیس دنبال یک امتیاز نبودیم


به گزارش “ورزش تایمز”، محمدرضا خانزاده پس از تساوی بدون گل تیمش برابر پرسپولیس تهران در ورزشگاه آزادی گفت: شروع خوبی داشتیم و در نیمه اول کاملا بازی را در اختیاز داشتیم و حتی می توانستیم به گل هم دست پیدا کنیم.

وی گفت: در نیمه دوم هم بازی کاملا در اختیار ما بود اما با توجه به فشار هواداران پرسپولیس و اینکه آنها می خواستند تیمشان برنده این بازی باشد دقایق پایانی فشار زیادی روی دروازه ما آوردند اما ما با هشیاری توپ های آنها را دفع و اجازه گلزنی به آنها را ندادیم.

مدافع پدیده مشهد در پاسخ به این سئوال که گفته شده پدیده تنها برای دفاع کردن و کسب یک امتیاز به تهران آمده بود، گفت: اصلا با این صحبت موافقت نیستم. ما نه دفاعی بازی کردیم و نه دنبال کسب یک امتیاز بودیم. هدف ما پیروزی در این دیدار بود و همه دیدند چند حمله بر روی دروازه پرسپولیس داشتیم و لی با بدشانسی توپ های مان به گل تبدیل نشد.

وی در خصوص قضاوت حسین زرگر هم گفت: قضاوت داور را به کارشناسان می سپاریم البته هواداران پرسپولیس اعتراض زیادی به داور داشتند که این همیشه طبیعی است زیرا آنها نمی خواهند تیمشان بدون پیروزی از ورزشگاه خارج شود اما در مجموع فکر می کنم عملکرد داور بد نبود.

خانزاده در پایان خاطرنشان کرد: مطمئنم در هفته های آتی پدیده روند رو به رشدی خواهد داشت و می توانیم با تمرینات منظم و بازیهای خوب به صدر جدول چشم داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *