دوشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

«تبریزی» بیشتر تلاش کند/ استقلال به دور بعد صعود می‌کند

به گزارش “ورزش تایمز” علیرضا اکبرپور در حاشیه دیدار استقلال برابر نفت مسجد سلیمان که منجر به پیروزی آبی پوشان شد، گفت: استقلال می‌توانست به دو گل دیگر هم دست پیدا کند اما با بدشانسی موقعیت‌های خود را از دست داد اما با این تک گل هم سه امتیاز حساس را به دست آورد و حالا یک پله در جدول صعود کرده است.

وی افزود: آبی پوشان نیمه اول عملکرد بهتری داشتند اما کمی در نیمه دوم افت کرده و تا حدودی اجازه دادند تا نفتی‌ها به دروازه نزدیک شوند اما با هوشیاری حسین حسینی بهترین موقعیت نفت از بین رفت و این تیم بازنده تهران را ترک خواهد کرد.

مهاجم پیشین استقلال درباره بازیکنان خارجی استقلال، تصریح کرد: هر سه خارجی عملکرد خوبی داشتند. مطمئن باشید هرچه از زمان بازی‌ها بگذرد آنها بیشتر با بازیکنان هماهنگ خواهند شد و می‌توانند کمک مؤثری به استقلال کنند. البته مرتضی تبریزی هم برای حضور در ترکیب باید بیشتر تلاش کند.

اکبرپور در پاسخ به این پرسش که آیا آبی پوشان می‌توانند در لیگ قهرمانان به دور بعد صعود کنند؟ اظهار داشت: سال گذشته استقلال چنین شرایطی داشت و در گروه سختی قرار گرفته بود و اعتقاد دارم می‌تواند امسال هم به دور بعد صعود کند. استقلال همیشه در لیگ قهرمانان در گروه‌های سخت قرار می‌گیرد ولی مطمئناً می‌تواند به دور بعد صعود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *