دوشنبه , ۲۲ مهر ۱۳۹۸

تاج: جلسه ویلموتس با مربیان پایه ادامه دار خواهد بود

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، نشست هم اندیشی کادرفنی تیم‌های ملی فوتبال با هدف تعامل و ایجاد وحدت رویه در برنامه‌های کلیه تیم‌های ملی فوتبال امروز از ساعت ۱۱:۱۵ با حضور مهدی تاج، محمود شیعی، ابراهیم شکوری، محمدرضا ساکت، مارک ویلموتس، اکبر محمدی، مرتضی محصص، اعضای کادرفنی و مدیریتی تیم های ملی فوتبال پایه در هتل آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در این نشست گفت: از نظرم برگزاری این جلسه برای نخستین بار کاری بسیار ارزشمند است. از ویلموتس و دستیارانش تشکر و قدردانی دارم و از سرمربیان حاضر در نشست هم ممنون هستم. همینطور از کمیته فنی و اعضای هیات رییسه که در اینجا حضور دارند.

تاج تاکید کرد: جلسه امروز بابت ایجاد ارتباط سازمانی بین تیم های ملی است و باعث می شود تا رویه و فلسفه تیم بزرگسالان در سایر تیم‌ها هم ایجاد شود. از ابتدای عقد قرارداد با ویلموتس این موضوع را با وی در میان گذاشتم. این، کار بسیار درستی است و این جلسه با شکل‌های مختلف ادامه خواهد داشت و در فواصل زمانی مختلف و با توجه به مسابقات پیش روی تیم ها پیگیری خواهد شد.

وی یادآور شد: کمپ تیم های ملی را یک توسعه حداقلی تا پایان سال خواهیم داشت. وضع مالی فدراسیون از نظر تعادل بد نیست اما مباحثی جهت انتقال پول هایمان وجود دارد که رفع خواهد شد. از نظرم به طور کلی حال فوتبال خوب است و مواردی که سازمان تیم‌های ملی درنظر داشته باشد مورد اجرا قرار خواهد گرفت.

رئیس فدراسیون در پایان خاطر نشان کرد: از ویلموتس تشکر می کنم و امیدوارم روز دوشنبه هم فوتبال خوبی بین دو تیم بزرگسالان و امیدها را شاهد باشیم که این هم اتفاق بسیار خوبی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *