دوشنبه , ۱۰ آذر ۱۳۹۹

بی تفاوتی بیرانوند به هواداران ناراضی و گلایه به سیدجلال حسینی


به گزارش “ورزش تایمز”، تمرین صبح امروز پرسپولیس ساعت ۱۱ در مجموعه ورزشی خیریه عمل برگزار شد. بازیکنان پرسپولیس در ابتدای تمرین حدود ۱۵ دقیقه به صحبت های برانکو ایوانکوویچ گوش دادند. سرمربی پرسپولیس در خصوص عملکرد این تیم در بازی با پدیده مشهد با بازیکنان تیمش گفتگو کرد.

برانکو در همان ابتدای تمرین از بازیکنان خود خواست حواس شان را به تمرینات بدهند تا بتوانند در بازی با پارس جنوبی سه امتیاز را کسب کنند. صحبت های طولانی برانکو با بازیکنان تیمش برخلاف معمول بود. 

سپس بازیکنان اصلی در بازی با پدیده زیر نظر مارکو مربی بدنساز سرخپوشان تمرین کردند و به انجام حرکات کششی و کار با توپ پرداختند. بازیکنان ذخیره و محروم این تیم در بازی با پدیده هم زیر نظر سرمربی پرسپولیس و کریم باقری آیتم های مختلف تمرین را انجام دادند.

بازیکنانی که زیر نظر برانکو تمرین می کردند فوتبال سه نفره بازی کردند. آنها سپس شوت به سمت دروازه و دفاع منطقه ای را در دستور کار قرار دادند.

* احمد نوراللهی برای حل مشکل سربازی خود در تمرین امروز حضور نداشت.

* بشار رسن که در بازی با پدیده با مصدومیت رو به رو شده بود به طور اختصاصی فیزیوتراپی کرد.

* در پایان تمرین امروز سرخپوشان، زمانی که علیرضا بیرانوند قصد ترک کردن محل تمرین را داشت، با انتقاد و اعتراض هواداران مواجه شد. بیرانوند در واکنش به این انتقادات، هواداران را نادیده گرفت و با بی تفاوتی، از ورزشگاه خارج شد. 

* هواداران که از این واکنش بیرانوند ناراضی و و خواستار جدایی این دروزاه بان از پرسپولیس بودند، به سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس مراجعه کردند. حسینی در این خصوص به هواداران گفت: ما دنبال قهرمانی هستیم و با این رفتارها نمی شود قهرمانی را نادیده گرفت. هدف ما قهرمانی است. شما هم آرامش خود را حفظ و از تیم حمایت کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *