پنجشنبه , ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

بیشترین تغییرات آبی‌ها در خط دفاعی/ پادوانی نظر شفر را تغییر داد


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال استقلال تهران در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر میهمان تیم قعر جدولی سیاه جامگان بود و شاگردان شفر در این بازی که برتری محسوسی نسبت به حریف داشتند بدون گل متوقف شدند تا تغییر چندانی در جایگاه این تیم در جدول ایجاد نشود.

سرمربی آبی پوشان که محرومان و مصدومانی که روی دستش بودند ناچار به انجام یکسری تغییرات اجباری نسبت به دیدار قبل شده بود. اما شفر تغییراتی هم به صورت اختیاری در تیمش ایجاد کرده بود تا آبی پوشان در هفته دوازدهم تغییرات گسترده‌ای نسبت به هفته یازدهم داشته باشند.

بیشترین تغییرات اما در خط دفاعی آبی پوشان نسبت به بازی گذشته انجام شده بود. شفر در حالی خط دفاعی تیمش را با حیدری، پادوانی، حسینی و نورافکن چیدمان کرده بود که در مقابل نفت غفوری، چشمی، حسینی و زکی‌پور چهار بازیکن ثابت این تیم در خط دفاعی بودند. در واقع شفر در حالی تیمش را مقابل سیاه جامگان ارنج کرد که تنها مجید حسینی را نسبت به دیدار قبلی تیمش در خط دفاعی داشت و سه مهره از چهار مهره خط دفاعی‌اش دستخوش تغییر شده بودند.

وریا غفوری و میلاد زکی‌پور مدافعان کناری استقلال به دلیل مصدومیت جای خود را به خسرو حیدری و امید نورافکن دادند. اما شفر اختیاری ترجیح داد از روزبه چشمی به جای مدافع میانی در پست هافبک میانی استفاده کرده و پادوانی را بعنوان زوج مجید حسینی در خط دفاعی قرار دهد. 

مدافع برزیلی آبی پوشان که برای اولین بار در زمان شفر به ترکیب ثابت رسید، بازی قابل قبولی در کنار حسینی ارائه داد و سرمربی استقلال از عملکرد مدافع با تجربه تیمش رضایت کامل داشته و به این ترتیب هیچ بعید نیست در بازی پیش رو هم شفر از زوج حسینی و پادوانی در قلب خط دفاعی تیمش استفاده کند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *