سه شنبه , ۲۴ تیر ۱۳۹۹

بیرانوند بهترین دروازه‌بان آسیا است/دو تیم بازی سختی در پیش دارند

به گزارش “ورزش تایمز”،  گابریل کالدرون، شامگاه چهارشنبه در نشست خبری پیش از تقابل حساس دو تیم ذوب‌آهن و پرسپولیس  اظهار داشت: پرسپولیس ۹ سال است که در اصفهان موفق  به شکست ذوب‌آهن نشده و مطمئنا کار سختی را در برابر ذوب‌آهن خواهیم داشت؛ البته ذوب‌آهن هم کار سختی در پیش خواهد داشت ولی با این وجود من به تیم خود ایمان دارم و با هدف پیروزی به اصفهان سفر کرده‌ایم.

وی درباره شرایط تیم ذوب‌آهن گفت: ذوب‌آهن تیمی است که در مرحله لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت. اگرچه اول فصل با مشکلاتی مواجه بود اما در دو بازی آخر خود خوب ظاهر شد. البته بازیکنان ما هم در تمرینات بسیار آماده نشان دادند و کاملا مهیای این مسابقه هستند.

سرمربی پرسپولیس، در پاسخ به پرسشی پیرامون حضور بیرانوند در ترکیب، اورا بهترین دروازه‌بان آسیا توصیف کرد و افزود: بیرانوند بهترین دروازه‌بان آسیا و مایه افتخار ایران است و حضور او بین سه دروازه‌بان برتر آسیا باعث افتخار است،او فردا در ترکیب ما خواهد بود.

وی پیرامون عملکرد تیم خود در این فصل از لیگ برتر و برآورده نشدن انتظاراتی که از این تیم می‌رفت تصریح کرد: زمانی که سرمربیگری پرسپولیس را پذیرفتم، می‌دانستم با چه مشکلاتی برای چهارمین قهرمانی مواجه هستم اما  به توانایی بازیکنانم باور دارم و معتقدم اگر آن‌ها موفق شدند سه بار قهرمان شوند، پس می‌توانند بار چهارم هم قهرمان شوند. اگرچه تا اینجا خوب عمل نکرده‌ایم اما در آخرین بازی موقعیت‌های زیادی داشتیم؛ اگر از این موقعیت‌ها استفاده کنیم قطعا نتایج بهتری خواهیم گرفت.

کالدرون با اشاره به حضور کامیابی‌نیا در ترکیب تیم خود خاطرنشان کرد: این اولین همراهی کمال کامیابی‌نیا با ما در این فصل است و ما از حضور او خوشحالیم. کمال بازیکن مهمی برای پرسپولیس است ولی هنوز زمان لازم دارد تا به آمادگی کامل برسد. تمرینات بسیار خوب او باعث شد تا بخواهم در بازی فردا همراه تیم باشد.

وی با تمجید از خط دفاعی خود افزود: ما در خط دروازه، دفاع و هافبک بسیار خوب هستیم به ویژه در خط دفاع که با حضور سه مدافع وسط در سطح بین‌المللی نقطه قوت تیم ما به حساب می‌آید و اگر نخواهیم با سه مدافع بازی کنیم باید یکی از آن‌ها روی نیمکت بنشیند. به عنوان یک مربی علاقه دارم در همه پست‌ها چنین رقابتی بین بازیکنان و چنین دغدغه‌ای برا خودم وجود داشته باشد که کدام بازیکن را به میدان بفرستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *