چهارشنبه , ۵ تیر ۱۳۹۸

بیانیه ذوب‌آهن کار درستی نبود

به گزارش “ورزش تایمز” امیر قلعه نویی پیش از ظهر دوشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های سپاهان و ذوب آهن در شهرآورد اصفهان اظهار داشت: نمی‌دانم سال نو را تبریک بگویم یا نگویم به خاطر این حوادثی که در کشور رخ داده است، ما هم با مردم سیل‌زده کشورمان ابراز همدردی می‌کنیم و امیدوارم مسئولان بیشتر به به فکر این مردم باشند.

وی پیرامون شهرآورد اصفهان افزود: این هشتمین باری است که شهرآورد اصفهان را تجربه می‌کنم و معتقدم این شهرآورد هم از نظر کیفیت و هم از نظر جوی و روانی در دربی‌ها نمونه بوده و همیشه بهترین فضا را داشته است چراکه شهرآورد تهران ابعاد بزرگ‌تری دارد و به همین دلیل حساسیت بیشتری را ایجاد می‌کنند که این حساسیت بر روی کیفیت بازی تأثیر می‌گذارد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان بیان داشت: شهرآورد اصفهان این طور نیست اما متأسفانه اخیراً بیانیه‌ای از سوی ذوب‌آهن صادر شد که این فضا را با مشکل مواجه کرد.

وی با گلایه از باشگاه ذوب‌آهن بخاطر صدور این بیانیه ادامه داد: من از باشگاه ذوب‌آهن تعجب می‌کنم که در شرایطی که هر دو تیم با مشکلات بسیاری مواجه هستند، دست به چنین کاری می‌زند ولی در کل امیدوارم در سال ۹۸ کشور ما از نظر فرهنگی، اقتصادی و به طور ویژه از نظر ورزشی به آنچه که لایق آن است برسد.

وی با تاکید بر حساسیت دیدار فردا افزود: گرفتن سه امتیاز بازی فردا می‌تواند هم از نظر روانی و هم از نظر شرایط جدولی برای ما مؤثر باشد و مطمئناً برای آن می‌جنگیم.

قلعه نویی در پاسخ به سوالی پیرامون شرایط ذوب‌آهن و نتایج خوب این تیم در هفته‌ها و بازی‌های اخیر بیان داشت: ذوب آهن باشگاه بزرگی است اما متأسفانه در حال حاضر در این فصل با وجود اینکه بازی‌های خوبی را ارائه می‌کرد ولی نتایج لازم را نمی‌گرفت، خوشبختانه مدتی است شوک لازم به این تیم وارد شده و نتایج خوبی را کسب می‌کند که من از این بابت خوشحالم.

ویبا بیان اینکه مطمئناً فردا بازی جذابی را شاهد خواهیم بود و امیدوارم پیروز در این بازی جذاب ما باشیم، گفت: سپاهان از نظر بودجه پنجمین تیم لیگ است و همچنین از سوی دیگر تیم‌های استقلال و پرسپولیس مربیانی دارند که چند سال تجربه مربیگری در این تیم را داشته‌اند و اگر ما در کورس قهرمانی هستیم دلیل آن لطف خدا است که شامل حال ما شده و تلاش بازیکنان که بیشتر از توان خود برای نام سپاهان انرژی صرف می‌کنند و امیدوارم هواداران هم مثل همیشه برای حمایت از ما به ورزشگاه بیایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *