شنبه , ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

به قصد کشتن ما نارنجک زدند/ وقتی صحنه را دیدم پاهایم می‌لرزید!

به گزارش “ورزش تایمز”، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پس از پیروزی دو بر یک تیمش مقابل ذوب‌آهن حاضر شد اما با توجه به اینکه دوربین‌های صدا و سیما در سالن حضور داشتند، حاضر به صحبت کردن نشد و آنجا را ترک کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنان نسبت به رفتار برخی مجریان صدا و سیما علیه این تیم ناراحت است تا اینگونه اعتراض خود را نشان دهد.

گل محمدی اما در میکسدزون ورزشگاه فولادشهر با خبرنگاران گفتگو کرد و گفت: قبل از ورود به ورزشگاه اتفاق خیلی بدی برای ما افتاد و متاسفانه مورد هجوم قرار گرفتیم. خدا رحم کرد که اتوبوس ما چپ نشد. صحنه خیلی وحشتناکی بود و فکر می‌کنم به قصد کُشت این کار را کردند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: نارنجک‌های پرتابی در حد جنگی بود. با استرس خیلی زیادی وارد زمین شدیم و حتی نمی‌خواستیم وارد بازی شویم اما به احترام فوتبال، هوادارانی که پای تلویزیون بودند و افرادی که برای برگزاری مسابقه زحمت می‌کشند بازی کردیم.

گل محمدی در پایان گفت: تصمیم‌گیری درباره بازی کردن را به اختیار بچه‌ها گذاشتم و آنها هم تصمیم گرفتند بازی کنند. من در اتوبوس بچه‌ها نبودم و در اتوبوس پشتی بودم. وقتی صحنه را دیدم و از اتوبوس پیاده شدیم، پاهایم می‌لرزید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *