شنبه , ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

به بازیکنان تبریک می گویم/ از این پس پنالتی ها را ترابی می زند

به گزارش “ورزش تایمز”، گابریل کالدرون شامگاه دوشنبه پس از پیروزی تیمش در برابر فولاد خوزستان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: 
اول از هر چیز به بازیکنان خود تبریک می گویم چرا که آنها در این بازی خوب بازی کردند و شایستگی پیروزی را نیز داشتند. البته در نیمه اول چند فرصت گلزنی را از دست دادیم و گرنه می توانستیم نتیجه بهتری را رقم بزنیم. 

وی افزود: البته ما مقابل تیم خوبی بازی کردم و برای همین به آنها تبریک می گویم. برای من باعث افتخار است که بازیکنان ایرانی دارم و با آنها کار می کنم.

کالدرون در خصوص اینکه چرا در این بازی پنالتی تیمش را مهدی ترابی زد نیز گفت: از این پس ترابی پنالتی های ما را می زند.

کالدرون همچنین در مورد حضور سید جلال حسینی در ترکیب ثابت تیمش و اینکه در صورت بازکشت شجاع خلیل زاده نیز او به نیمکت برمی گردد، بیان کرد: من همیشه گفته ام که در پرسپولیس دفاع وسط های خوبی دارم و متاسفم که هر بازی یک نفر بیرون می ماند. به سید  جلال تبریک می گویم که با وجود اینکه مدتهاست بازی نکرده اما همانگونه که گفتم او حرفه ای بودن خود را نشان داد و با وجودی اینکه چند هفته ای است که بازی نکرده اما همیشه به تیم، مربی و بازیکنان کمک می کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در خصوص حریف امروزش نیز گفت: ما فولاد خوزستان را به خوبی بررسی کرده بودیم و با بازی خود اجازه ندادیم آنها بازی خودشان را به خوبی انجام دهند با وجود این فولاد تیم خوبی است و این خوب بودن را در این فصل بارها نشان داده است.

به گزارش “ورزش تایمز”، از سری رقابت های هفته دهم لیگ برتر باشگاه های کشور، عصر امروز تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی را تیم میهمان با یک گل به سود خود پایان داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *