شنبه , ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

بهتر بود برای شروع لیگ برتر مشورت می‌کردند/فرصت آماده سازی کم است

به گزارش “ورزش تایمز”، اعضای تیم فوتبال سایپا امروز پنجشنبه تست های کرونا را پشت سر گذاشتند و از روز شنبه هفته بعد تمرینات آماده سازی خود را آغاز خواهند کرد.

ابراهیم صادقی سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: ما از شغلمان لذت می بریم و دلمان برای فوتبال تنگ شده بود. الان شرایط خاص است و سعی می کنیم موارد بهداشتی را رعایت کنیم. امیدوارم هیچکس به ویروس کرونا مبتلا نشود.

صادقی درباره اعتراض بعضی از باشگاه ها نسبت به شروع دوباره لیگ برتر تصریح کرد: این تصمیم گرفته شده است ولی بهتر بود قبل از آن یک جلسه می گذاشتند و مشورت می کردند. نمی توانیم بگوییم در لیگ بازی نمی کنیم. سعی می کنیم مسائل بهداشتی را رعایت کنیم. جان تک تک اعضای تیم و بازیکنان مهم است و ان شاءالله هیچکس به این ویروس مبتلا نشود تا لیگ به اتمام برسد.

سرمربی تیم فوتبال سایپا همچنین در خصوص اینکه گفته می شود پافشاری سازمان لیگ برای برگزاری ادامه لیگ این است که شاید فصل آینده برگزار نشود، گفت: خیلی از دوستان و پیشکسوتان در این خصوص صحبت کرده اند. تصمیم برای ادامه لیگ گرفته شده است. ما هم از روز شنبه تمریناتمان را آغاز می کنیم.

صادقی در پایان گفت: تقریبا ۳۰ روز تا شروع لیگ فرصت داریم. بعد از دو ماه تعطیلی، این فرصت کم است ولی شرایط برای تمام تیم ها یکسان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *