شنبه , ۱۴ تیر ۱۳۹۹

برند دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مبنای واگذاری خواهد بود

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جمیشید تقی زاده گفت: در دو ماه گذشته هشت جلسه منظم و مستمر با حضور مدیران عامل استقلال و پرسپولیس و مدیران سازمان بورس و فرابورس و همینطور سازمان خصوصی سازی برگزار کرده ایم.

وی درباره محتوای جلسات و ارتباط آن با روند واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: گردشکار تمامی جلسه ها که در اختیار وزیر ورزش و جوانان هم گذاشته می شود، بررسی چگونگی وضع روند واگذاری شرکت‌های فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس است و هدف ما تسریع در این بخش است.

معاون وزیر ورزش درباره مبنای واگذاری دو باشگاه گفت: روش‌های مختلفی به بحث گذاشته شده و توسط کارشناسان دو سازمان بورس و اوراق بهادار و خصوصی سازی دنبال می شود ولی برند دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مبنای اصلی واگذاری خواهد بود. خوشبختانه شفافیت مالی، حسابرسی قانونی و سامان یافتن وضعیت مالیاتی دو باشگاه وضعیت خوبی را برای واگذاری ایجاد کرده و هم اکنون صورت های  مالی سال‌های ۹۵ ، ۹۶ و ۹۷ استقلال و پرسپولیس به سازمان فرابورس فرستاده شده است.

🔸معاون وزیر ورزش و جوانان افزود تصریح کرد: همانطور که آقای سلطانی فر هم از مدیرعامل و هیات مدیره استقلال و پرسپولیس خواستند نسبت به تسریع روند واگذاری و خصوصی شدن دو باشگاه اهتمام بیشتری داشته باشند، ما هم با کمک مدیران و کارشناسان سازمان بورس و سازمان خصوصی سازی درصدد هستیم هر چه سریعتر روند خصوصی سازی دو باشگاه انجام گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *