یکشنبه , ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

برنامه عزیزی خادم برای فدراسیون فوتبال اعلام شد

به گزارش “ورزش تایمز”، انتخابات فدراسیون فوتبال به منظور شناختن رئیس و اعضای هیات رئیسه این فدراسیون روز ۱۰ اسفند سالجاری برگزار خواهد شد. شهاب الدین عزیزی خادم، علی کریمی، کیومرث هاشمی و مصطفی آجورلو چهار گزینه ریاست این فدراسیون هستند.

عزیزی خادم ضمن ارائه برنامه اش برای حضور در این انتخابات، در این مورد نوشت:

«به نام خداوند جان آفرین

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت
آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت
حافظ

با درود و مهر به پیشگاه مردم شریف و خانواده بزرگ فوتبال ایران

بی شک ابر ورزشِ فوتبال راهی به سوی اتحاد، همدلی، همراهی و انسجام بوده است. اما فقدان بینش برنامه محور و دانش بنیان باعث شد که در طول چند دهه فوتبال ایران با همه استعدادها، ظرفیت‌ها و تلاش‌ها، درخشش جهانی نداشته باشد.

از همین روی در فرصت پیش آمده بر آن شدم تا دین خود را که همانا تلاش برای بهبود وضع موجود و احیای فوتبال ملی و باشگاهی است، ادا کنم.

تقدیر چنان بود تا در آستانه سال ۱۴۰۰ در مسیر اقتدار برای بازگشت اعتبار به فوتبال میهن‌مان، خود را در معرض انتخاب اعضای فرهیخته و ارجمند مجمع عمومی فدراسیون فوتبال ایران، به عنوان نمایندگان خانواده بزرگ فوتبال قرار دهم.

در مسیر پیش رو معتقدم این افراد نیستند که جایگاه فوتبال را ارتقا یا تنزل می‌دهند که همانا برنامه داشتن و عمل به آن برنامه هاست که فردا را می‌سازد. پس به اتفاق یک گروه متخصص و با تجربه، برنامه استراتژیک مدرن و مدونی را تدوین و آماده کرده‌ایم که برای قضاوت به اعضای مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال ایران و شما عرضه می‌کنم.

برنامه محوری و وفاق ملی وعده‌ای بوده که از آغاز داده بودم و اکنون آن را در معرض داوری همگان قرار داده‌ام

اکنون که برنامه راهبردی مدیریت مهم‌ترین فدراسیون ورزشی کشور را به پیوست تقدیم می‌کنم با شما عهدی دوباره می بندم که؛ “در صورت به‌دست آوردن اعتماد مجمع عمومی فدراسیون فوتبال، نه تنها در اجرا کردن بند بند این برنامه دریغ نخواهم کرد که تمام سعی خود را به کار می‌گیرم تا موفقیت فوتبال برای تمام هواخواهان ملی و باشگاهی، مایه فخر و مباهات باشد. “

از همین جا دست یاری به سوی یکایک خانواده بزرگ فوتبال دراز می‌کنم که به قول جناب حافظ علیه الرحمه: “آری به اتفاق، جهان می‌توان گرفت…”

و ما توفیقی الا بالله العلی العظیم»

برنامه عزیزی خادم برای فدراسیون فوتبال را می‌توانید در این لینک مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *