دوشنبه , ۳ آذر ۱۳۹۹

برد در خانه اهمیت دارد/ فدراسیون لجبازی می کند

به گزارش “ورزش تایمز”، سیروس پور موسوی عصر امروز در نشست خبری پس از پیروزی مقابل پیکان تهران، اظهار کرد: همیشه به دنبال حال پشتوانه سازی و جوان‌گرایی در کنار تیم اصلی نفت بودیم و هستیم.

وی با بیان اینکه از همه بازیکنانمان به خصوص با تجربه‌ها تشکر می‌کنم، افزود: دربازی امروز فقط پنج بازیکن بزرگ‌سال داشتیم و ۶ بازیکن جوانان و امید نشان دادند که می‌توانیم به آینده صنعت نفت امیدوار باشیم.

پور موسوی با اشاره به اینکه بسته بودن پنجره نقل و انتقالات تیم به علت لجبازی فدراسیون فوتبال با تیم نفت بر اثر شکایت از اسکوچیچ است یا با نماینده آبادان، توضیح داد: علت اصلی را نمی‌دانیم و اجازه بدهید بررسی کنیم و ببینیم در این قضیه چه کسانی می‌توانستند کمک کنند و کمک نکردند، به رغم اینکه مدیریت باشگاه در این زمینه تلاش کرد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود: از طریق یکی از کشورهای همسایه این پول پرداخت شده است و نمی‌دانم برای چه پنجره ما تاکنون بسته مانده است؛ فقط می‌توانیم دعا کنیم که در ۲۴ ساعت آینده پنجره ما باز شود تا از بازیکنانمان استفاده کنیم.

پور موسوی ادامه داد: با توجه به اینکه در لیگ ایران بازی می‌کنیم، متولی ما فدراسیون فوتبال است و مطمئن هستم فدراسیون اگر تا به امروز کاری نکرده که مطمئنم تلاش کرده، امیدواریم در ۲۴ ساعت باقی‌مانده کمک کند تا پنجره تیم ما باز شود.

وی در پایان گفت: ما ۲۴ ساعت وقت داریم تا موضوع را برطرف کنیم که امیدوارم امشب همه مسئولان، حداقل کمکی که می‌توانند به مردم آبادان کنند این است که پنجره باز شود.

تیم صنعت نفت آبادان در آخرین بازی باقی‌مانده هفته نخست لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور با نتیجه دو بر یک از سد تیم پیکان تهران عبور کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *